Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur i takie inne bajerki


Recommended Posts

Słuchajcie, już powoli zbieram komplet. Mam gogle ess, mp5a4 i ... to na tyle. Poszukuję munduru i kasku/hełmu. Co polecacie ... najlepiej od jednej osoby, z allegro też może być. Widziałem flecktarna, ale nie mogę się doszukać u tego samego użytkownika hełmu. Dobre te tanie mundury flecktarn? Ap ropo kasku, czy te za 30-40 zł to nie jest dziadostwo? Mam ess NVG i chciałbym, jakoś w tym wyglądać, a bez hełmu to jak narciarz.

 

Z góry dziękuje za odp.

 

Pozdrawiam

Edited by lubiemrowkojady
Link to post
Share on other sites

Rozmiarówkę masz pewnie podaną na stronie gdzie chcesz kupić, jeśli jej nie ma to poproś sprzedawcę, aby podesłać Ci takową, wtedy możesz sobie odpowiednio dobrać :icon_biggrin: Aczkolwiek ja wychodzę z założenia, że lepiej wziąć jakiś ciuch odrobinę za duży, niż akurat na wymiar :icon_biggrin:

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites

Nie bierz tego hełmu za 40zł, bo będziesz żałował ... fasunek w środku, a w zasadzie "fasunek" to kompletny szmelc. Śrubki same się wykręcają, jak spadnie deszcz to rdzewieją. Kul sobie lepiej kapelusz.

 

Majster - a tam gadasz nie pyli, ja biegam od trzech lat w hełmie i spisuje się dobrze, kapelusz jest dobry na lato na lato, bo nie poci Ci się tak łepetyna :)

Link to post
Share on other sites

I pozatym kto normalny w japke strzela ?

Błagam Cię. Nie doradzaj. Już raz się popisałeś doradzając gogle z taiwanguna. Na razie słuchaj innych i kupuj co Ci mówią, że jest dobre. Na doradzanie przyjdzie czas najwcześniej za rok.

 

Co do ochrony zębów. Wybyć ząb może i 280fps. Ja nie korzystam z ochrony twarzy, jednak, gdybym miał coś wybrać, wybrałbym siatkową maskę na dolną połowę twarzy.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

No to ja jestem nienormalny :blink: bo jak nad przedpiersie okopu albo dolną framugę okna (albo podobną przeszkodę) wystaje tylko łepetyna (i często - lufa repliki) to strzelam w co mogę.

 

Owszem, z zachowaniem repliki o mocy odpowiedniej do dystansu (czyli - jeśli podejrzewam starcie na dystansie kilku metrów, sięgam po pistolet) i umiaru w kwestii ilości używanych kulek.

 

Ale jeśli ktoś strzela do mnie wystawiając tylko głowę - niech nie spodziewa się, że w ramach "nie strzelania w głowę" pozwolę do siebie siać bez odpowiedzi :dry:

Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Strzela się w to, w co się da strzelić i tyle. Przy czym zachowuje się rozsądek, którego przepisami wyrazić się nie da.

 

Tak, widzę problem w tym, że wyrażasz swoje zdanie tutaj, w dziale dla Zielonych, gdzie ktoś Nowy może wziąć Twoje brednie za dobrą monetę i zrobić sobie krzywdę.

 

Skoro nikt nie strzela w twarz, to może bez okularów grać? Problem parowania zniknie. Podobałoby Ci się, gdyby ktoś taki wniosek wysnuł?

Jestem bardzo tolerancyjny, ale brednie i ich siewców w tym dziale należy zwalczać ze względu na dobro i zdrowie innych.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...