Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK-47 CYMA 042 CZY WARTO?


Recommended Posts

Dobra na wstępie żeby nie było, nie wiem ale nie mogę założyć tematu :zastanawia: ale mniejsza, postanowiłem więc że podepnę się pod temat, gdyż jest to temat o cymowskich kałaszach. Dobra oto moje pytanie drodzy forumowicze.

 

Czy te oto azjatyckie cuda techniki będą pasowały do CM048, niby piszę że pasuje ale wole zapytać czy ktoś jest szczęśliwym (lub nie), posiadaczem tych oto magów.

 

http://www.taiwangun.com/magazynki_magazynki_aeg_low_cap/magazynek_low-cap_do_do_ak_68_kulek_p_j-225.html

Link to post
Share on other sites

Jeżeli pasuje do cm.048, to do wszystkich postępowych modeli też będzie pasować, przecież tak jest w każdej cymie... Ewentualnie trzeba będzie lekko doszlifować zatrzask, a to żaden problem.

 

Wracając do walki między CM.042 a CM.048. Panowie, zapomnieliście wspomnieć o najważniejszym. Kij z innymi standardami body, przecież gearboxy są inne :P W .042 jest jeszcze ze starej generacji, na sztywnej prowadnicy sprężyny, a .048 ma odmłodzone dosłownie wszystko, z łożyskowaną prowadnicą włącznie ;) Jeżeli aż tak chodzi o kasę to na cm.042 nikt nie straci, co jednak nie zmienia faktu że .048 jest lepsza pod każdym względem.

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...