Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SWD A&K, l96, M14 -czyli wybor sN@jp3rki


Recommended Posts

Dziękuje. Ja wiem, że nie ciągnie mnie do szturmu tylko do czyhania. Wieć jesli nic nie moge wybrac w tym przedziale cenowym zrezygnować?

 

 

Jak Cię to ciągnie do czyhania to zakamp w lodówce z nożem.

 

Jak ja nie lubię takich ludzi... Nie pozwalają sobie na nic powiedzieć bo one wiedzą najlepiej!

 

Posłuchaj. Jak chcesz "czyhać" to do tego nada się także elektryk.

 

Jeśli myślisz, że ze snajperką zakampisz w jednym miejscu i co chwilę będziesz kogoś ściągał to się mylisz. Praktycznie całą rozgrywkę będziesz leżał w krzakach i prawie nikogo nie widział. A jak już kogoś zobaczysz i strzelisz + załóżmy, że trafisz, a to będzie daleka odległość to delikwent może nie poczuć. A nie zdradzisz swojej pozycji krzycząc "dostałeś" jeśli byś "czyhał", prawda? ;)

Link to post
Share on other sites

Mam dla ciebie chyba najlepsze rozwiazanie , a mianowicie kup sobie dobre kulki najcięższe jaki znajdziesz potem pójdż na strzelankę schowaj sie w krzakach i jak ktoś bedzie przebiegał to rzucaj w niego kulkami , a teraz odpowiem Ci dlaczego to jest najlepszy sposób :ponieważ wyjdzie taniej a poztym będziesz miał taki sam zasięg i celność oraz większa wytrzymałość sprzętu :) .

Wszyscy Ci mówią że za mniej niż 2000 zł nie będziesz miał "snajperki" a jak niechcesz tyle wydawać to sobie daruj ,juz o bezpieczeństwie nie będę wspominał , bo i tak ci nic to nieda

Nie chodzi mi o obrazanie autora wątku tylko o ukazania celnosci i sensu zakup replik "snajperskich" za kilkaset złotych

Ps. Ja też piszę z telefonu i to z dotykowym wyświetlaczem :)

Edited by Damianus1993
Link to post
Share on other sites
1. Nie ma replik snajperskich za 200 zł! Jeśli chcesz mieć replikę snajperską, musisz na ten cel wydać przynajmniej 1500-2000 zł. Wówczas zacznie się dopiero pojawiać przewaga zasięgu i celności Twojej repliki, nad elektrykami innych osób. Repliki snajperskie w niższych cenach mają jedynie wygląd karabinu snajperskiego. Zasięg takiej repliki nie przewyższa zwykle ani trochę zasięgu elektrycznych replik w tej samej cenie. Ty wystrzelisz jedną kulkę, nie trafisz, a przeciwnik zasypie Cię wtedy gradem kul. Nie masz szans.

 

2. Snajperstwo, to nie tylko lansiarska replika z celownikiem optycznym. To powołanie. Decydując się na bycie snajperem, rezygnujesz z 90% akcji, które mógłbyś przeżyć biegając z elektrykiem. By być snajperem musisz doskonale znać metody kamuflażu oraz poruszania się oraz być niesamowicie cierpliwym. Niekiedy przez kilkugodzinną rozgrywkę nie oddasz ani jednego strzału. Zadaj sobie pytanie, czy taka sytuacja Cię nie zniechęci. By być snajperem, potrzebujesz dodatkowo mnóstwo wiedzy. Zapraszam do lektury działu "Snajperzy i kamuflaż". To nie jest CS ani CoD. W Airsofcie snajper nie ma kilkuset metrów zasięgu, a jedynie kilkadziesiąt. Często tyle, co zwykły szturmowiec.

 

3. Ze względu na niesamowicie wysokie moce replik snajperskich, nie decyduj się na bycie nim na początku swojej przygody z Airsoftem. By wiedzieć jak używać replikę mającą 600, a niekiedy ponad 700 fps, potrzebne jest WIELOLETNIE doświadczenie! Jeśli dopiero zaczynasz, a przyjdziesz na strzelankę z repliką mającą powyżej 500 fps nie zdziw się, jeśli nie zostaniesz dopuszczony do gry!

 

4. Jeśli kręci Cię bycie snajperem, kup na początek chińską, ELEKTRYCZNĄ replikę z klimatem. Jeśli Ci się spodoba - będziesz mógł ją modyfikować. Jeśli Ci się nie spodoba - w dalszym ciągu pozostaje Ci magiczny tryb z napisem AUTO. Przykładem tanich replik z klimatem snajperskim, mogą być:

PJ25 - replika SR25

CM.032 - replika M14

 

Mam dla ciebie chyba najlepsze rozwiazanie , a mianowicie kup sobie dobre kulki najcięższe jaki znajdziesz potem pójdż na strzelankę schowaj sie w krzakach i jak ktoś bedzie przebiegał to rzucaj w niego kulkami , a teraz odpowiem Ci dlaczego to jest najlepszy sposób :ponieważ wyjdzie taniej a poztym będziesz miał taki sam zasięg i celność oraz większa wytrzymałość sprzętu :) .

 

:bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...