Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Czytam, ale nie znalazłem nic sensownego..

 

Zastanawiam się jeszcze, dlaczego sklep "airsoftguns.pl" ma złą renomę? Są tam fajne repliki za rozsądną cenę..

 

 

 

To może powiedz jakie repliki rozumiesz pod pojęciem fajne i za rozsądną cenę?

 

 

 

Wejdź na Taiwana. Tam też masz fajne repliki w rozsądnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Czytam, ale nie znalazłem nic sensownego.. Zastanawiam się jeszcze, dlaczego sklep "airsoftguns.pl" ma złą renomę? [...]

 

Jak nie radzisz sobie z tak prostymi rzeczami to odpuść sobie ASG bo możesz zrobić krzywdę sobie i innym.

Takie tematy powstają kilka razy w tygodniu i wymieniane są ciągle te same repliki.

 

@Didizip

Raczej chodziło mu o to, że nie znalazł żadnego sensownego tematu (czyli nie ma odpowiedzi na swoje pytanie).

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Jak nie radzisz sobie z tak prostymi rzeczami to odpuść sobie ASG bo możesz zrobić krzywdę sobie i innym.

Takie tematy powstają kilka razy w tygodniu i wymieniane są ciągle te same repliki.

 

 

 

Zauważ you-dash, że ona napisał, że nie znalazł nic sensownego. Pewnie myślał, że w tej cenie to znajdzie replikę z osiągami Systemy, czy innego wynalazku.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Chłopie moglbys najpierw poszukac potem dac linki do kilku replik i poprosic o wybranie najlepszej.

Tamten sklep sobie daruj bo to jest pic i ogolnie stracisz troche kasy.

Wybierz sobie cos z ponizszych

1-http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_031-591.html

 

2-http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_042a_cm_tactical-856.html

lub ew gieta JG z powiedmy zbrojowni

 

przedewszystkim zainwestuj w dobre okularki pow 60zl np uvexy bo oczy nie odrastaja

Link to post
Share on other sites

At mi sie na wsi Airsoft rozwija ;p

Kołczu naprawdę odpuść sobie Airsoftgun. Sa problemy z wysyłką, są problemy z serwisem gwarancyjnym nie mówiąc o pogwarancyjnym

lepiej dać parę groszy więcej a mieć solidny serwis i gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sama firma JG niestety nie robi dobrego kałasza (no może poza beta spetsnazem, ale on juz dawno przestał być produkowany)

Za to JG robi najlepszą niedrogą Gietę. Jeżeli już się zakochałeś w kałaszu sensowniej będzie pomyśleć o cm028 lub cm031 Cymy które są bardzo polecane na początek zabawy.

Link to post
Share on other sites

Nie zakochałem się w kałaszu. Słyszałem po prostu, że mniej się psują od M14 [ etc. ], a poza tym nie widziałem dobrej oferty broni w stylu M16, która mieściłaby się w 600 zł. Widziałem albo kałachy, albo karabiny z rodziny G36C

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...