Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń boczna / do CQB


Recommended Posts

Szukam obecnie broni bocznej, ale głównie raczej do CQB. Nie chciałbym żeby to był AEP.. Wolałbym coś większego - o ile posiadanie dwóch większych broni w ogóle zdaje egzamin na strzelankach. Myślałem o G36C K306 od JG, ale ona ma niby 360FPSów (choć niektóre strony podają 350-360). Czy gracze pozwolą mi grać z repliką o 10FPS lepszą, niż dopuszczalna do CQB? Jeśli macie coś godnego polecenia to również słucham propozycji.

Link to post
Share on other sites

grać z repliką o 10FPS lepszą, niż dopuszczalna do CQB?

Raczej silniejszą o 10 fpsów bo z "lepszością" nie ma to nic wspólnego.

Czy zgodzą się? Pewnie tak - ja o 10 fps kopii bym nie kruszył.

 

Tylko nie rozumiem, co G36 ma wspólnego z repliką boczną do CQB.

Bo chyba nie zamierzasz używać w roli głównej Chaytaca? :dry:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - noszenie drugiej długiej repliki jest upierdliwe. Nawet małe AEGi - w rodzaju MP5K - są średnio wygodne. I szybki wprowadzanie ich do akcji sprawia niemało kłopotu. Naprawdę, do roli repliki bocznej / do CQB lepiej w tej sytuacji wybrać coś z broni krótkiej. Czy będzie to gaziak, czy AEP, Twój wybór.

Niektórzy noszą do CQB sprężynowe strzelby, ale nawet cruiser (strzelba bez kolby, z chwytem pistoletowym) jest dość długa i kłopotliwa w noszeniu.

 

Po drugie - jak limit jest do 350, to czemu niby miałby Ci ktoś powalać na działanie z repliką "tylko o 10ps mocniejszą"? Limit to limit, nie kombinuj tylko się do niego zastosuj. Chcesz mieć AEG'a do CQB - nie ma sprawy, ja też mam i sporo kolegów także. Są ustawione tak, by 350fps NIE przekraczały. Że oprócz tego zupełnie sensownie sprawdzają się w lesie? Zysk uboczny.

Link to post
Share on other sites

Dobra trochę się nie zrozumieliśmy.. Nie chodzi mi o broń boczną do CQB tylko o broń boczną w lesie lub główną w CQB :P. Już wiem że będę musiał zainwestować i w broń boczną do lasu w postaci jakiegoś glocka cymy, a do CQB poszukać osobnej broni. W takim razie jeśli nie to to co? coś z TM w stocku? mają ok 300fpsów. Dadzą radę?

Link to post
Share on other sites

To może ja odpowiem, widząc, że troche się w tym gubisz;

- TM mają w stocku 270/290 fpsów

- TM są najlepszymi mechanicznie replikami, gdzie mała moc jest rekompensowana celnością i płynnością działania

- do CQB i do lasu na dobrą sprawę nie potrzebujesz repliki broni bocznej, chyba że używasz snajpy - wtedy boczna jest potrzebna. Potrzebna, ponieważ moc snajpy ( pow. 500 fps ) nie pozwala na jej używanie w wielu sytuacjach - patrz zasady MED

 

Spróbuj też bardziej zrozumiale artykułować swoje myśli, ponieważ nawet w poście "wyjaśniającym" zredagowałeś wpis w sposób wzajemnie wykluczających się zdań.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

niedostępny... na boczna to najlepiej jakis gaz pistolet badz mogą byc dobre pdw mp7/m9 czy mac11 (za tydzien raczej zdam raport z gazowego mp7) tyle że czasem w upalne dni fps moga podskoczyc... do niektórych replik jest zrobiony NPAS ( słuzy do regulacji ilosci fps)

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...