Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka drobnostek z CM.040


Recommended Posts

Witam :) Na ostatniej strzelance wypadł mi ten gruby i długi pin pod szczerbinką, wie ktoś gdzie go kupić? Mam problem z selektorem, ciągle odkręca się śrubka, przez co selektor jest luźny i opada na dół. Kolejnym problemem jest kupno akumulatora i ładowarki do tej giwery. Najbardziej mnie interesuje Li-Po ale nie wiem jaką wybrać żeby mieściła się pod pokrywą :) Byłbym zapomniał, nie ważne jak ustawie HU, zawsze kulki skręcają mi po ok 10-15 m w prawo. Replika full stock, proszę o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Co do pinów-poszukaj w komisie,ew. :google:

Śruba selektora-kombinerkami ją złap i dokręć (tylko nie za mocno)

Akumulator-zmierz grubość stockowego i szukaj takich,lub po prostu sticka Li-Po po sklepach...Ładowarki-tu poszukaj na forum,co jest polecane...

Pozdrawiam

PS.U mnie HU działa poprawnie,sprawdź,czy gumka leży równo,jej "docisk" jest równy(czy może przekrzywiony),w razie czego pisz/szukaj,bo pewnie było-bebechy są identyczne w 040,045,048,050-i ich mutacjach(wiem,050 ma ebb,ale to pręt docz. do suwadła)

Edited by KapitanBomba04
Link to post
Share on other sites

Z tą śrubą selektora to nie tylko u Ciebie. Sam znam 6 osób w tym ja, które ciągle dokręcają je w palcach.

Na mojej stockowej gumce też działy się cuda. Włożyłem gumkę systemy i śmiga elegancko.

Dziwne bo stockowa guma jest teraz w AK boyi i radzi sobie świetnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...