Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zobaczyłem na internecie taki krótki artykuł o jakiejś snajperce AS50. Artykuł tutaj:

 

Karabin wyborowy as50

 

Jak to zobaczyłem to aż się zauroczyłem, to wygląda jak dzieło sztuki. Problem polega na tym że nigdzie nie mogę znaleźć ile ona kosztuje ? Przeszukałem cały internet i nigdzie nie ma takiej informacji. Widzieliście może gdzieś cennik albo jakąś informację która jest wiarygodna ?

Link to post
Share on other sites

moim zdaniem trochę żeś pojechał z tą ceną :) To nie Westley Richards :P Jeśli AWM w .300win magnum kosztuje $6000 to nie przesadzałbym z ceną tego AS50 - w kwietniu mają być nowe ceny się zobaczy

 

Edyta:

.50 BMG stoi $13000 - więc to nie powinno być droższe niźli dwa razy tyle

Edited by nocone
Link to post
Share on other sites
Zobaczyłem na internecie taki krótki artykuł o jakiejś snajperce AS50. Artykuł tutaj
Zamknij tą stronę i nigdy więcej do niej nie wracaj. Poziom bzdur, które tam napisano jest niesamowity.
Problem polega na tym że nigdzie nie mogę znaleźć ile ona kosztuje?
Około 17 tysięcy dolarów.
Link to post
Share on other sites

Zobaczyłem na internecie taki krótki artykuł o jakiejś snajperce AS50. Artykuł tutaj:

 

Karabin wyborowy as50

 

Jak to zobaczyłem to aż się zauroczyłem, to wygląda jak dzieło sztuki. Problem polega na tym że nigdzie nie mogę znaleźć ile ona kosztuje ? Przeszukałem cały internet i nigdzie nie ma takiej informacji. Widzieliście może gdzieś cennik albo jakąś informację która jest wiarygodna ?

 

I z tego powodu zadajesz to samo pytanie na każdym forum?? Btw masz piracki internet jeśli nie potrafisz sam wyszukać ceny. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...