Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z glock kwc ( hop up )


Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio nabyłem Pistolet sprężynowy glock 17 od kwc. Pistolet jest fajny i dobrze wykonany lecz mam z nim jeden problem. Nie wiem czy jest to wina hop upa czy kulki są za lekkie, ponieważ strzelając z kulek 0,20g już w początkowej fazie lotu idą ostro do góry. Pistolet strzela mocno ale gdybym mial kogoś trafic z 15 m to pewnie kulka przeleciałaby nad nim lobem. Wiem, że rolą hop upa jest podkrecanie kulki, żeby leciała do góry i dalej, ale dzieje się to za gwałtownie.

Czy powinienem uzyć cięższych kulek ?

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

O ile się dobrze orientuję (a tego w 100% pewien NIE jestem), to w tym Glocku hop-up jest stały (brak możliwości regulacji). Jeśli to prawda, to nie zostaje Ci nic innego jak włożyć cięższe kulki. Pamiętaj tylko, by nie przesadzić z wagą, gdyż zbyt ciężkie będą "wypadały" z lufy na kilka metrów. Ja osobiście starałbym się na Twoim miejscu strzelać z kulek 0,2-0,25g. Nic cięższego i nic lżejszego. Ale teorię wielokrotnie weryfikuje praktyka.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jakbyś pożyczył od kogoś kulki w jednej i drugiej wadze, przestrzelał i sam zobaczył. Szkoda byłoby wydawać kasę na dwa opakowania kulek, jeśli tylko jednego z nich byś używał. A inaczej niż doświadczalnie tego nie sprawdzisz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...