Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jeszcze jeden temacik z paroma pyt.


Recommended Posts

No więc parę takich nietypowych i parę znanych ale nie znalazłem odpowiedzie na nie w innych topicach (być może też dlatego że niezbyt długo i dokładnie szukałem):

1. Szukam pokrowiec na hełm MICH we wzorze łudlanda w cenie do 40 zł najlepiej bo jest to duperel na który wolałbym nie wydawać majątku.

2. Czy i jaki kolimator lub luneta pasowały by do AKMa lub AK47? :P

3. Gdzie można by dostać w miarę dobry ale znów w cenie do 30 zł zawieszenie taktyczne na AK (czyli 2pktowe).

4. Jakie i skąd najlepiej brać preclufę i hopupke do wymiany do AK z cymy oraz gdzie je serwisować. np. może być Zbrojownia? zrobią mi to tam? albo taiwan? specshop?

5. Jakie były by najlepsze gogle (do asg oczywiscie czyli spelniajace wszystkie normy). najlepiej nieparujące, pasujące do hełmu ale nadające się do noszenia i bez niego czyli żeby nie były duże (najlepiej to takie niewiele większe od okularów bądź i większe. tylko nie takie "ciężkie" czyli z grubymi oprawkami i wielkimi wizjerami :D tylko żeby przylegały do całej twarzy i miały pasek przytrzymujący z tyłu głowy). Wiem że były takie tematy ale nigdzie nie potrafiłem znaleźć czegoś co by mi odpowiadało. bo albo nie spełnia norm albo nie pasuje :D

6. Czy na początek wystarczy mi hi cap? kółeczko i grzechotka są denerwujące ale najpierw wolę nauczyć się strzelać z broni, a dopiero potem oszczędzać kulki i panować nad "głośnością poruszania się" x) . Potem ofc chce kupić mid capa. lubię mieć dużo kulek, ale nie lubię grzechotania.

7. Jeśli by celować w klamkę na GG (chodzi mi o broń boczną a te na CO2 to niektore maja moc jak snajperki :D) to z jakiej firmy? chodzi mi o przedział cenowy 200-400 ;p.

 

To tyle. przepraszam za irytujące pytania ale nie jestem ogarnięty w szukaniu, a lubię jak ktoś odpowiada konkretnie na właśnie przeze mnie zdane pytanie. nawet jeśli brzmi tak samo :D

Link to post
Share on other sites

No więc parę takich nietypowych i parę znanych ale nie znalazłem odpowiedzie na nie w innych topicach (być może też dlatego że niezbyt długo i dokładnie szukałem):

1. Szukam pokrowiec na hełm MICH we wzorze łudlanda w cenie do 40 zł najlepiej bo jest to duperel na który wolałbym nie wydawać majątku.

2. Czy i jaki kolimator lub luneta pasowały by do AKMa lub AK47? :P

3. Gdzie można by dostać w miarę dobry ale znów w cenie do 30 zł zawieszenie taktyczne na AK (czyli 2pktowe).

4. Jakie i skąd najlepiej brać preclufę i hopupke do wymiany do AK z cymy oraz gdzie je serwisować. np. może być Zbrojownia? zrobią mi to tam? albo taiwan? specshop?

5. Jakie były by najlepsze gogle (do asg oczywiscie czyli spelniajace wszystkie normy). najlepiej nieparujące, pasujące do hełmu ale nadające się do noszenia i bez niego czyli żeby nie były duże (najlepiej to takie niewiele większe od okularów bądź i większe. tylko nie takie "ciężkie" czyli z grubymi oprawkami i wielkimi wizjerami :D tylko żeby przylegały do całej twarzy i miały pasek przytrzymujący z tyłu głowy). Wiem że były takie tematy ale nigdzie nie potrafiłem znaleźć czegoś co by mi odpowiadało. bo albo nie spełnia norm albo nie pasuje :D

6. Czy na początek wystarczy mi hi cap? kółeczko i grzechotka są denerwujące ale najpierw wolę nauczyć się strzelać z broni, a dopiero potem oszczędzać kulki i panować nad "głośnością poruszania się" x) . Potem ofc chce kupić mid capa. lubię mieć dużo kulek, ale nie lubię grzechotania.

7. Jeśli by celować w klamkę na GG (chodzi mi o broń boczną a te na CO2 to niektore maja moc jak snajperki :D) to z jakiej firmy? chodzi mi o przedział cenowy 200-400 ;p.

 

To tyle. przepraszam za irytujące pytania ale nie jestem ogarnięty w szukaniu, a lubię jak ktoś odpowiada konkretnie na właśnie przeze mnie zdane pytanie. nawet jeśli brzmi tak samo :D

 

1. odsyłam do allegro widzialem za 12zł -> kolekcje/militaria/umundurowanie i wyposarzenie/USA/umundurowanie ... itd

2. Zależy od twojego gustu.

3. poraz kolejny odsyłam do allegro.pl sport i turystyka lub kolekcje za niewielką cene oryginał niedawno był.

4. Wszystkie sklepy oprócz taniemilitaria.pl airsoftguns.pl gunfire.pl lufy prometheusha

5. EES balistyczne w specshopie są poszukaj

6. nie rozumiem tego pytania.

7. Wnioskując z twoich wypowiedzi wybierz elektryczego glocka 290 fps bo jeszcze nie dorosłeś do mocy pow 360fps.

 

P.S. To wszystko już było opisy, recenzje itd. A tak poza tym jak byś tyłek ruszył to byś sam znalazł to wszystko

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

1. nie łudland tylko woodland (jak byś nie wiedział)

2. co ci się podoba... ja np. na swoim Mk miałem EOTecha 552

3. allegro, jakieś oryginalne są

4. skąd ? skąd będzie najtaniej i w miarę (Km Head polecam, odradzam promyka, systemę i pozostałe nie markowe produkty, nie bierz pod uwagę sklepu airsoftxtreme), serwisuj tam, skąd zakupiłeś, powinni zrobić to za darmo, lub za mniejszą opłatą.

5. jakie gogle ? używasz hełmu ? firma Ess robi dobre gogle oraz okulary, linku konkretnego nie podam, sam sobie znajdź, skoro ci się nie chciało, to teraz już wiesz bliżej czego szukać, może to cię zachęci.

6. to głupie pytanie, ale postaram się na nie odpowiedzieć. Tak Hi cap powinien ci wystarczyć, jeżeli nie masz pieniędzy to kupuj hi capy, low capów czy midów nie kupuj po sztuce albo 2 jest to nie opłacalne.

7. Tutaj bracie ci niestety pomóc nie mogę, po wyrażeniu swojej opinii zaraz zostałbym skrytykowany przez innych użytkowników.

 

Gdybyś się ogarnął, znalazł byś odpowiedzi, na interesujące cię pytania. Ty znalazł byś je w 1 min, a ja odpisując na twoje dole straciłem minut 5

 

Pozdrawiam.

Edited by Bieniekk
Link to post
Share on other sites

1. nie łudland tylko woodland (jak byś nie wiedział)

2. co ci się podoba... ja np. na swoim Mk miałem EOTecha 552

3. allegro, jakieś oryginalne są

4. skąd ? skąd będzie najtaniej i w miarę (Km Head polecam, odradzam promyka, systemę i pozostałe nie markowe produkty, nie bierz pod uwagę sklepu airsoftxtreme), serwisuj tam, skąd zakupiłeś, powinni zrobić to za darmo, lub za mniejszą opłatą.

5. jakie gogle ? używasz hełmu ? firma Ess robi dobre gogle oraz okulary, linku konkretnego nie podam, sam sobie znajdź, skoro ci się nie chciało, to teraz już wiesz bliżej czego szukać, może to cię zachęci.

6. to głupie pytanie, ale postaram się na nie odpowiedzieć. Tak Hi cap powinien ci wystarczyć, jeżeli nie masz pieniędzy to kupuj hi capy, low capów czy midów nie kupuj po sztuce albo 2 jest to nie opłacalne.

7. Tutaj bracie ci niestety pomóc nie mogę, po wyrażeniu swojej opinii zaraz zostałbym skrytykowany przez innych użytkowników.

 

Gdybyś się ogarnął, znalazł byś odpowiedzi, na interesujące cię pytania. Ty znalazł byś je w 1 min, a ja odpisując na twoje dole straciłem minut 5

 

Pozdrawiam.

 

Człowieku odradzasz Promyka i Systemkę? Systema to najlepsza lufa w swoim przedziale cenowym... A Promyk stoi na równym poziomie co KMH.

Poza tym wątpie czy by znalazł to wszystko w minutę, co najmniej 3. A że straciłeś swoje 5 minut życia? Cóż, trzeba było nic nie pisać to byś nie stracił. Nikt Ci nie kazał pisać posta.

 

Co do luf = jak masz mniej kasy to najlepsza będzie systema. Jeśli dysponujesz większym funduszem - KMH/Prometheus. Z tym, że tej pierwszej nie można póki co nigdzie dostać. Warto także poczytać o nowych lufach firmy Gunner. Jeden z użytkowników napisał treściwą reckę na jej temat. Stawiają ją na tej samej półce co Promyk, a jest dużo tańsza. Ja osobiście póki co wolę nie ryzykować, być może z tymi lufami będzie jak z Madbullem - loteria.

Docelowo: jak masz mało kasy System, ew poczekaj na inne recki Gunnera.

jak masz więcej (przedział cenowy 200-300zł zależnie od długości lufy): nie przejmuj się Systemą, bierz Prometheusa/KM-Head.

 

Pozdrawiam.

Edited by myszekmyszek
Link to post
Share on other sites

@myszekmyszek

 

Na promyku przejechać się można szczególnie na gumie hopka, nie posiadałem lufy precyzyjniej od prometheusa, systema z tego co kiedyś ktoś mi mówił ma końcówkę precyzyjną.

MOIM zdaniem Km head jest zdecydowanie przed systemą oraz promykiem.

Pierwszy raz czytasz posty zielonych ?

Zadają pytania na oczywiste odpowiedzi, zamiast troszeczkę poszukać.

Ile razy dziennie ktoś zakłada temat "Chcem być snajperem do 200 zł" albo "co kupić", kolegę chciałem uświadomić, że szukanie nie boli.

Minuta czy nie, lepiej zrobiłby szukając odpowiedzi a nie zadając kolejne pytania, na które padło już 1500 odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Aha, czyli dając gotowe, na tacy- zachęcasz do szukania?

 

Na promyku przejechać się ciężko ale gumki akurat mają słabe. Ich lufy są w zasadzie najlepsze na rynku. Systemy są polecane w niższej klasie cenowej- też są dobre ale nie tak jak promyk. Za to nie ma efektu loterii ;].

 

Moim zdaniem różnicy między KMH a promykiem nie ma- skupienie jest w zasadzie identyczne, cena podobna. Jeśli nie ma KMH- brać promyka i vice versa.

Link to post
Share on other sites

uh, jest to pierwsze forum na którym tak ludziki naskakujecie za nie używanie bądź nie umiejętne używanie wyszukiwarki. jakoś zawsze tam gdzie wiedziałem więcej od innych i mogłem się wypowiedzieć na dany temat to to robiłem i nie skąpiłem 5 minut ;p już powiedziałem że nie znalazłem niczego co by mnie satysfakcjonowało na niektóre z tych pytań. no ale ok. z tym koli mi chodziło o to który. no tak jakby co jest lepsze do kałacha luneta czy koli :D

no i ostatnia rzecz, na nią z pewnością tu nie znajdę odp. mam starego AK47 B Spetsnaz z JG albo Cybera, nie jestem pewien w każdym razie obudowę GB ma plastik fantastik. stara jest i już powoli bez użyteczna, z tym że dopóki nie kupię czegoś mocniejszego to muszę używać jej. so... ostatnio zaczęła mi podwójnie strzelać przez co straciła podwójnie na zasięgu i mocy. być moze to wina magazynka który już jest totalnie zjechany albo nie wiem co. dziś sprawdzę czy to wina maga ale wątpię. co zrobic żeby normalnie zaczęło strzelać jesli nie chcę odsyłać jej do serwisu?

 

btw. wiem że pisze się woodland >.< można powiedzieć że to jest lekkie spolszczenie tego wyrazu w moim wykonaniu i dość często takiego zapisu co do ang słówek używam. srsly.

 

a za reszte odp dziękuję, nieco mnie to rozjaśniło przynajmniej wiem czego szukać :P

Edited by Kano
Link to post
Share on other sites

Jeżeli Twoja replika ma plastikową obudowę GB to jest niestety kupą. Chodząc na strzelanki z nią tylko się zrazisz do airsoftu.

uh, dziś nie było tak źle, strzela na 30-35 metrów, ciągnie na oko tak 350 fps i nawet mocno aku trzyma. obudowa GB plastik fantastik ale jakoś się trzyma już 4 lata :) odkryłem że wina była magazynka. dzisiaj na magu z AK 74 od kumpla (hicap) latało piękniście, kolega aż zaskuczał jak dostał :P

Link to post
Share on other sites

oke, skoro już jest temat to się spytam. dzisiaj mój aku 700mAh 8,6 V padł po wystrzelaniu hmpf no ze dwóch hi-capów 300 kul. więc nie wiem czy np. na wiekszej dluzszej strzleance to to by wystarczylo wiec mam pytanko. Jakie aku (jaki woltarz i ile mAh) kupować do cymy AKMa (tzn wszystkie cymki chyba maja to samo)?

chodzi mi o to zeby dluzej trzymala i pasowala do tej samej ladowarki. :) tzn i tak w nowej repli bedzie lepszy. no ale przezorny zawsze ubezpieczony więc tak się pytam ;p

Link to post
Share on other sites

Mniemam, że masz ładowarkę do Ni-MH. Polecę Ci tu dość tanie pakiety VB Power dostępne na specshopie. Napięcie 8.4 V jest odpowiednie do tej repliki a pojemność 1500mAh w zupełności wystarczy na niedzielne strzelanki. Pamiętaj, żeby bateria pożyła długo, zakup ładowarkę mikroprocesorową. Oczywiście KAŻDY tu napisze, że masz kupić Turningy albo Imaxa, ale ja uważam, że ładowarka Batimex w zupełności wystarczy. Niestety trzeba trafić na porządny egzemplarz - mi się udało ;] Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

wiesz jak na replę za 290 zł (bodajze cybergan) to 25-35 metrów z kulki 0,2 nie jest tak złym wynikiem. jedyny feler to magazynek i hop up (jak skręcę hopke na max to mi się z spetsnaza robi saiga! :D). ale męczarnia już niedługo się skończy. kupuję lepszą replę :D kumpel ma kałacha za 700 od cybera (mówiłem mu żeby kupił cymę 300 zł tańszą a prawdopodobnie lepszą :D) i też jakoś jego aku się trzyma. mam nadzieję że wtyczki do aku w cymie i cyber są takie same :P

Link to post
Share on other sites

a HU gumka rozumiem guarder/systema?

 

dajta link do tej recenzji gunnerowych luf.

czy 6.04mm dla precki to nie za duzo? ile maja standardowe?

i gdzie szukac tych prometheusów itp. (km head widze dosc drogi i nie ma 455 mm ;/)? bo ani na zbrojo ani na specshopie nie ma ;/

a guarder/deep fire precki to szajs?

Edited by Kano
Link to post
Share on other sites

a jesli by coś nie pykło dajmy na to z tym gunnerem ( w sensie jeśli by się to okazało loterią i trafił bym na coś gorszego) to efekt będzie gorszy od oryginalnej lufy? czy mimo to bd lepiej. i czy lepiej od tych gunnerów kupować systeme. bo to są chyba jedyne lufki na jakie mnie stać :(

Link to post
Share on other sites

a HU gumka rozumiem guarder/systema?

 

Af kors.

 

dajta link do tej recenzji gunnerowych luf.

 

Nie umiesz szukać czy masz problemy z wyszukiwarką?

 

czy 6.04mm dla precki to nie za duzo? ile maja standardowe?

jak to za dużo dla precki?? LOL... Kulki mają średnicę 5.95 (dobre, G&G, Marui, Guarder), a preclufa im ciaśniejsza tym mniej powietrza ucieka.

Standardowe - zależnie od firmy. Dla przykładu TM ma 6.12, natomiast ICS 6.08

 

i gdzie szukac tych prometheusów itp. (km head widze dosc drogi i nie ma 455 mm ;/)? bo ani na zbrojo ani na specshopie nie ma ;/

 

Skoro nigdzie nie ma to chyba dawno dostawy nie było i wykupili, nie sądzisz?

 

a guarder/deep fire precki to szajs?

Nie to, że szajs, ale bardziej polecana jest Systema i będzie to widoczne, zapewniam Cię.

 

a jesli by coś nie pykło dajmy na to z tym gunnerem ( w sensie jeśli by się to okazało loterią i trafił bym na coś gorszego) to efekt będzie gorszy od oryginalnej lufy? czy mimo to bd lepiej. i czy lepiej od tych gunnerów kupować systeme. bo to są chyba jedyne lufki na jakie mnie stać :(

 

Tak efekt będzie lepszy, ale to minimalna różnica by była. Mówiłem Ci - poczekaj na więcej recek Gunnera. Narazie o nim za dużo nie wiadomo. Systemę możesz brać w ciemno.

 

Pozdrawiam.

Edited by myszekmyszek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...