Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZY WARTO KUPIĆ?


Recommended Posts

WITAJCIE!

ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZAKUPEM AK-47 ©M.022 CZY MOŻECIE MI POWIEDZIEĆ CO MAM METALOWE?WIEM TYLKO ŻE KORPUS I GEARBOX SĄ Z PLASTIKU.

TUTAJ MACIE DANE TECHNICZNE:

Skala 1:1

Kaliber 6mm

Materiał ABS+metal

Energia strzału 0,6J

Zasięg 30m

Magazynek 200 kulek HI CAP

Waga 1,5KG

Długość 88CM

Strzela ogniem pojedynczym TAK

Strzela ogniem ciągłym TAK

Hop-up TAK

Z GÓRY DZIĘKUJE!

Link to post
Share on other sites

A jak koniecznie chcesz elektryka to jest kilka kałachów po 400 zł. http://www.gunsport.pl/cat-pol-1203238361-KARABINY-Elektryczne.html.

Najlepszą repliką w okolicach 400 zł jest G36 ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=7770&name=AEG_-_G36C ) i właśnie AK, bo w sumie nic innego w takiej cenie nie ma ciekawego chyba, ze koniecznie chce ktoś M'kę to może znajdzie.

Link to post
Share on other sites

popieram przedmówcę.

nowe cm.028 u krakerów to 350zł a używki czasem po 250zł na allegro znajdziesz, ale musisz popolować .

w cm.022 zębatki są na plastikowych pałąkach a co do zasięgu to jest mocno zawyżony w opisie... miałem to w rękach, strzelałem, a jak się spaliło to widziałem wnętrze i uwierz mi -nie chcesz na to wydawać kasy.

Link to post
Share on other sites

dżizas. dzisiaj mój kumpel mi pokazał to swoje cudo. ktoś trafnie powiedział, dalej idzie rzucić kulką niż to strzela. nawet mój plastik fantastik beta spetsnaz strzela na 30-35 metrów, a to cuś? on siedział w okopie 10 metrów ode mnie to te jego kulki padały mi do stóp. dosłownie... z 5 metrów dostałem w biodro czyli w miejsce gdzie teoretycznie powinno zaboleć - nie poczułem. nawet nie kupuj...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...