Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Yuber

Użytkownik
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

 1. Na CQB bo pewnie tam chcesz słabszy zostaw sobie stockowy- ten co masz teraz (330-360fpsów to nawet nadmiar) Na otwarty teren przecież nie ma problemu w MO są gotowe górne zestawy tuningowe wystarczy zamówić :-) Ewentualnie napisz do nich, że chcesz nabyć zestaw górnego GB ICS'a kompletny na sprężynie M140 i gotowe... jeśli nawet nie będą mieli kompletnego zestawu to doradza co uzbierać i to Tobie złożą. Jest tańsza opcja- bo SHS robi dobre tłoki, prowadnice można taniej nabyć tylko ktoś to Tobie by musiał złożyć- a jak policzysz wszystkie przesyłki i czas jaki na to poświęcisz... no
 2. Powiedz: Mamo! Kocham Cię! Matka na to: Czego chcesz? A Ty: Miłości, poszanowania, repliki, zaufania, gogli, zrozumienia, umundurowania, Twojego szczęścia Mamusiu! I wielka to filozofia :P
 3. Stockowa bateria to w sumie loteria. Zawsze lepiej kupić sobie jakąś dobrą baterię- po co się wkur... denerwować jak w połowie zabawy padnie nam i tylko niesmak pozostaje? Teraz idą cieplejsze dni pewnie wiele razy będzie szansa by pobawić się dłużej niż 1 dzień to lepiej jednak dobrze zainwestować. No chyba, że ja jakiś dziwny jestem :huh:
 4. Odpowiedź jest prosta jeśli chcesz nową replikę. Jestem fanem ICS'a ale jednak Cymiak wyjdzie Tobie korzystniej przy ograniczonym budżecie. Jeśli jednak nie ma być to do końca nowa replika to bym szukał używanego ICS'a z metalowym body bo jednak co jak co ale ICS robi moim zdaniem najlepsze eMki w rozsądnej cenie. Tobie bardziej pewnie zależy na tym by w razie W można było skorzystać z gwarancji- boś "nowy" stąd po prostu nie kombinuj i weź Cymę i pamiętaj o kupnie dobrej baterii bo to w zasadzie podstawa.
 5. Czemu znowu ucichł? Czasem poświęca się więcej pracy na robieniu niż gadaniu o robocie. Ja z niecierpliwością i zaciekawieniem czekam na rezultaty :) Pozdrawiam!
 6. Albo może źle założone kable- na odwrót. Albo źle ustawiony silnik- może za mocno dokręcony. Albo, albo, albo...
 7. Wszystko zależy od tego jak się złoży całość, jakiej gumki się używa- kiedyś zrobiłem na stocku ICS'a po wymianie gumki i lufy na madbulla nikt nie chciał wierzyć, że nie wymieniłem przy okazji sprężyny (tak ładnie leciało).
 8. Plecaków nigdy nie zabraknie. Możesz być nawet najlepszy a pobije Ciebie facet którego na egzaminach nawet nie zobaczysz :) [niczym Chuck] Ale pocieszeniem może być fakt, że nie tylko w MONie tak jest :-)
 9. Yuber

  SPECOPS

  Jeny po co tyle gadania :-) Ja tam na fotki czekam :P szpej sobie od nich chwalę.
 10. Uzbieraj na coś lepszego bo tylko zrazisz się do AS ;)
 11. Yuber

  Buty do ASG

  Ja znowu miałem takiego pecha, że każde buty musiałem rozchodzić. Jungle- te nawet sobie podarowałem. Batesy 2 pary po przeszło 130km dopiero były idealne- i je z czystym sumieniem polecam d-ICB oraz ICW. Ale łezka w oku się kręci na myśl o starych pancernych desantach- jeny ile to lat w nich przechodziłem :-)
 12. Hej, Ja powiem Tobie, że faktycznie fajnie rekreacyjnie strzela się do puszek z Smith&Wesson M&P, oni tak fajnie uciekają z tych swoich hełmach garnczkowych. :) Pozdrawiam!
 13. Czyli właśnie się sam przyznałeś, że Twoja wypowiedź była wyssana z palca... Tyle gwoli Twojej wiarygodności... "kończ waść wstydu oszczędź" edit: Kończę w sumie sam tą polemikę uznając, że dalsza dyskusja mogłaby utwierdzić Ciebie w przekonaniu żeś odpowiedni partner do rozmowy.
 14. No nie mogę a gdzie Knights and Merchants :) jeny w to pykam do dzisiaj...
×
×
 • Create New...