Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reklamacja u Krakmanów


Recommended Posts

Odrazu Przepraszam jeśli to zły dział. Problem mojego CM.037 jest opisany tutaj: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/111817-cm037-nie-strzela-gb-wydaje-dziwny-dzwiek/

 

Uznałem że go odeślę. Nie pamiętam loginów na stronie, więc skorzystam z formularza bez logowania. Mam paragon, wszystkie papiery ze kupiony u Krakmanów, pudełko itp.

Oto moje pytania:

1. Co trzeba załączyć w paczce?

2. Jak najlepiej zabezpieczyć pudełko + replike przed uszkodzeniami w transporcie?

3. I ogólnie jak wygląda proces reklamacji, po wypełnieniu formularza bez logowania się

 

Nie pamiętam loginu do krakmanów, lecz mam nr. zamówienia. Czy to nie przeszkadza?

 

EDIT: A jeśli wysłałbym im samo gb?

Edited by HGStalker
Link to post
Share on other sites

1. Co trzeba załączyć w paczce?

2. Jak najlepiej zabezpieczyć pudełko + replike przed uszkodzeniami w transporcie?

3. I ogólnie jak wygląda proces reklamacji, po wypełnieniu formularza bez logowania się

 

 

ad.1. papiery, paragon, krótki opis wady/uszkodzenia (pamiętaj żeby to były kopie a nie oryginały)

ad.2. Wystarczy wsadzić w oryginalne pudełko i napewno wytrzyma, jeśli chcesz to owiń to pianką, albo folią bomb.

ad.3. Pewnie tak samo. Ja nigdy niczego takiego nie wypełniałem od razu odsyłałem do sklepu.

 

Tak możesz wysłać tylko GB, tylko uprzednio poinformuj sklep, żeby czasem ci psikusa nie zrobili.

 

pozdrawiam: zajaszcze

Link to post
Share on other sites

Nic im samego nie wysyłaj.

 

Wypełnij u nich na stronce ten formularz. Dodatkowo jeszcze opisz problem na kartce którą włożysz do pudelka.

Co do opakowania, to jeśli masz to zawiń replikę w folię bombelkową. Proces wygląda tak samo, jak byś się logował.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...