Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.hobbyasia.com


Recommended Posts

www.hobbyasia.com

 

Co to zamawiał tam ktos cos szczególnie ze aeg,i sa po kosmicznie niskich cenach(np. mp5sd6 TM kosztuje nieco ponad 600zł)jest tam wiele ciekawych ofert np. sig551 SWAT niedostepny w polsce lub tez spas12 z kolbą:) oczywiscie WSZYSTKIE TAMTEJSZE PRODUKTY TO ORGINALNE TM'Ya nie jakies shity od marka lwie serce;)

niech wypowie sie ktos kto miał z nimi kontakt

 

 

EDIT:peepee chodzilo mi o to ze duzo taniej niz w polsce;)

Link to post
Share on other sites

taka jest polityka na w USA i np. azji

 

producenci, aby obnizyc swoje koszty, przy zachowaniu jednoczesnej sprzedazy, daja wieksze upusty dla retailerow, a sami trzymaja ceny w sklepach fabrycznych na ciut wyzszym poziomie - towar sie sprzeda u przedstawiciela, a dla producenta sa nizsze koszty obslugi

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

jest tylko taki mały szkopuł, jesli chodzi o opłaty. przy "checkout" można wybrać tylko jeden rodzaj płatności: paypal. a z tego co mi wiadomo paypal jak narazie nie działa w Polsce. oczywiście możesz spróbować dogadać się ze sklepem, to może zgodzą się na "wire transfer" (przelew), bo jeśli chodzi o płatność kartą to: Credit card payment is under construction (przynajmniej wg strony).

Link to post
Share on other sites

Narazie tak jak mówi Kroffa mamy bardzo ograniczona mozliwosc przekazu pieniędzy.Z tego co wiem sklep hobbyasia przyjmuje przelewy.

Nalezy zapytac sie poprostu mailowo o ten sposob płatnosci.Wiekszosc sklepow z H&K a wszystkie z ktorymi miałem do czynienia akceptowały płatnosc przelewem.

Pozdrawiam Rumi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...