Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kazik_

Weteran
 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,755 profile views
 1. Kontynuacja dyskusji z newsa: http://wmasg.pl/pl/news/show/538598#comments-list Skończyliśmy na tym, że Rosja nie jest "mocarstwem", jeśli chodzi o kamuflaże. Z tezą tą oczywiście się nie zgadzam, ale żeby móc lepiej ją zrozumieć chciałbym usłyszeć jakąś listę kryteriów, które pozwolą mi na napisanie rzeczowej odpowiedzi. Parę pomocniczych pytań: 1. Jak podchodzimy do historii? Mi się wydaje, że rozsądniej jest patrzeć głównie na stan obecny (i skuteczność obecnie używanych wzorów), jako który rozumiem ostatnie dwa - trzy dziesięciolecia. Przy czym osiągnięcia historyczne (chociażby
 2. Gorka z wstawkami w kamuflażu "Nowy Pogranicznik".
 3. Ja Zenita nie wypatrzyłem, zarzuciłby ktoś zdjęciem? edycja: OK, znalazłem ;) Ale tylko na PKaśce.
 4. Mam pełnowymiarowego AKS-74 VFC i jakoś dałem rade nie raz zmienić gumkę bez zdejmowania całego frontu. Nie jest to wygodne (komorę trzeba zakładać po umieszczeniu lufy z powrotem w komorze zamkowej), ale się da... PS. Długość lufy 502mm.
 5. Poszukaj na profarmy.ru, wysyłają za granicę, można płacić paypalem.
 6. Dałbyl lajka odpowiedzi Krecia92 jakby się dało. Dosyć dobre wytłumaczenie zamieszania sprzętowego. Zaznaczyłbym jeszcze, że tak jak na autentycznym polu walki naprawdę różne kombinacje wyglądają zdatnie do użytku, tak w "airsoftowej wojnie" granica między tandetą, a niezłą kombinacją jest o wiele cieńsza. Więc ogólnie polecam powściągliwość w tworzeniu wariacji - chyba, że ktoś się wzoruje na konkretnym zdjęciu i stara się je ugryźć od A do Z.
 7. Za 500$ były komplety z nadupnikami. 800$ na początku chciał jeden sprzedawca z Rosji, ale się przeliczył, bo ten komplet nie został jeszcze sprzedany nawet do dzisiaj (jeśli dobrze śledziłem temat) pomimo licznych obniżek cen (chyba właśnie do 450$). Aczkolwiek w jego przypadku moim zdaniem głównym powodem dla którego nikt nie zdecydował się na zakup był fakt braku nadupnika w zestawie.
 8. Odsyłanie do rusa bez podawania konkretnego linka do tematu lub artykułu, gdzie ktoś mógłby znaleźć interesujące go informacje wydają mi się (że tak to ujmę) nieuprzejme. Nie żebym się obrażał z tego powodu (jako autor tamtego serwisu), ale nie wydaje mi się to dobre. No to wg mnie równie dobrze może być Gorka-S SSO. A to jest Partizan, a nie Smiersz ;) Widać po ładownicach i nadupniku.
 9. Tak, tylko że to magazynek od prawdziwej broni, a nie od repliki - mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę?
 10. Defender 2 produkcji Fort. Wiele firm robi ich repliki, ale osobiście żadnej nie widziałem na żywo, więc nic nie jestem w stanie polecić. Jakbyś był zainteresowany to oczywiście google i "Defender 2 replica" - nie pisze tego ze złośliwośći, ale naprawdę dużo jest producentów i trudno to wszystko ogarnąć.
 11. Ładownica wydaje się być naszyta na kamizelkę balistyczną, bo nie widać tam żadnych pasków.
 12. kazik_

  GP25

  Faktycznie, masz rację. Moje niedopatrzenie.
 13. kazik_

  GP25

  GP-25 od G&P było pierwsze z unikatowymi (wyglądającymi jak WOG25) granatami. Produkuje (lub produkował) je jeszcze MadBull. Nie zmienia to faktu, że ten granatnik od DBoysa ma (w końcu!) poprawny sposób zamocowania na replice. W ogóle mogliby się jednak nieco wysilić i zrobić sobie jakieś swoje zdjęcie, a nie cały czas używają jedno ukradzione od znajomego (mowa o zdjęciu "okładkowym").
 14. Sczerbinka, to akurat detal, którym bym sobie głowę zawracał na samym końcu.
×
×
 • Create New...