Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam zastanawiam się nad wyborem gogli GOGLE ESS LAND OPS http://allegro.pl/gogle-ess-striker-land-ops-acu-ucp-nowe-promocja-i1544333080.html

a gogli http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_167&products_id=6911&name=MFH_-_Gogle_Thunder_Deluxe_-_Czarny dodam że cena nie gra tu roli więc po prostu które lepsze dodam jeszcze że mam hełm pasgt proszę opisać wytrzymałość pole widzenia wygodę itp plus coś od siebie

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

To jest to! Syzyfowa praca... Ludzie piszą, doradzają, a koleżka i tak kupi to co uważa za lepsze (więc po co pytać?), później płacz i zgrzytanie zębów. Myślę, że X800 będą grały z Fritz'em.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Bolle X800

ESS Land Ops i NVG

Arena Flackjack

Revision Desert Locust i Wolfspider.

 

Które polecilibyście do WZ93. Powiem, że o ile wszystkie z wyjątkiem X800 wyglądają tak samo to najbardziej podobają mi się Revision Locust. Ale nie wygląd jest najważniejszy. X800 wyglądają na najmniej parujące, choć opinie są różne z przewagą pozytywnych; czytałem też po przypadku przdostania się kulki pod gogle. Lousty są zachwalane w opisie producenta. Czytałem tez o X1000, a wygląda na to, że Bolle to najbardziej konkurencyjna firma. Które wybrać? Liczy się dla mnie, że żeby kupować już gogle w tej cenie to z fabryczną powłoką antyfogową. Przypomne, że Revisiony mi się najbardziej podobają, ale nie wiem, czy bedą pasować do mojego WZ93.

Link to post
Share on other sites

ASG to nie rewia mody (chociaż niektórzy uważają inaczej). Chociaż z drugiej strony nie wiem dlaczego miałyby nie pasować? Sam mam od 4 lat bolle X800 i są świetne,chociaż fabryczną powłokę antifog szybko zniszczyłem i musiałem kupić płyn od bolle. Jednemu koledze strasznie Locusty parowały,ale po pozbyciu się części tej gąbki w goglach to już jest lepiej. W dodatku można kupić locusty z dodatkowymi szybkami w cenie X800 lub X1000 ,a czasem nawet taniej (na allegro np.) .

Link to post
Share on other sites

Ja polecam gogle ESS NVG PROFILE :) Są bardzo wygodne, nie zdarłem jeszcze powłoki anti-fog więc jeszcze nie parują. Ogólnie to same plusy choć trochę ta guma, która przylega do twarzy mogłaby być miększa :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...