Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co jak nie AGM 003?


Recommended Posts

Witam ponownie,

 

Niestety dzisiaj otrzymałem bardzo smutną wiadomość od taiwangun.com na mój email, a mianowicie, że AGM 003 będzie dostępny ponownie NAJWCZEŚNIEJ za 2 miesiące, co oznacza, że prawdopodobnie nie zdążę go kupić przed obozem, na który go potrzebuję. I tutaj rodzi się odwieczne pytanie - co jak nie AGM 003?

 

Co w tej sytuacji polecilibyście osobie, która szuka niedrogiego, lecz w miarę dobrego sprzętu, prawdopodobnie na ten jeden obóz. Na tym obozie będzie musiało wytrzymać trzy tygodnie, gdzie strzelanki będą prawdopodobnie codziennie. Chciałbym zmieścić się w kwocie do 200 zł. Może to być sprzęt używany. Reszta "obozowiczów" będzie prawdopodobnie dysponować sprzętem klasy "tanie sprężyny". Nie wiem czy ASG nie zainteresuje się na dłużej, więc ewentualnie replika taka, żeby potem można było zainteresować się tym sportem na dłużej bez wymiany sprzętu (o ile w tej sytuacji to możliwa).

 

Pozdrawiam,

Nihli

Link to post
Share on other sites

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-172-Strzelba-gladkolufowa-Mossberg-590.html

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-293-Replika-strzelby-gladkolufowej-Mossberg-590-K.html

 

bierz, póki dostępne. Najlepiej jak weźmiesz PRZESYŁKĘ ZA POBRANIEM - sklep słynie z tego, że nie zawsze wysyłają właściwy towar (albo wcale) a z reklamacją są niezłe jaja. Poza tym, sprawdź przesyłkę przy kurierze.

 

 

Ps. jest drożej, ale generalnie nie ma wyjścia

Ps2 znalezienie tego zajęło mi 10 sekund w googlach

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wiem, że w tym sklepie są dostępne, ale było już tyle złych komentarzy na temat tego "sklepu", że nie wiem czy jest to warte zachodu - przyślą coś innego, jakiś totalny szajs, a potem będzie niepotrzebny kłopot.

 

Nie ma żadnych dobrych alternatyw w tej sytuacji?

Link to post
Share on other sites

Wiem, że w tym sklepie są dostępne, ale było już tyle złych komentarzy na temat tego "sklepu", że nie wiem czy jest to warte zachodu - przyślą coś innego, jakiś totalny szajs, a potem będzie niepotrzebny kłopot.

 

Poza tym, napisane jest, że dają 1 magazynek a krakman dawał 3, więc coś jest nie tak. Jeżeli rzeczywiście dają jeden magazynek, to nie wiem czy jest sens kupować tę replikę.

 

Nie ma żadnych dobrych alternatyw w tej sytuacji?

Link to post
Share on other sites

Tylko, że tych Bisonów jak patrzę po sklepach to też nie uświadczysz. Wszędzie niedostępne. Jeszcze jakieś alternatywy?

 

Myślałem jeszcze nad Glockiem Cymy (CM.030) - czy ew. nadawało by się to do walki w lesie? Ewentualnie czy można zamontować w nim np. mocniejszą sprężynę żeby zwiększyć zasięg?

Link to post
Share on other sites

Tylko, że tych Bisonów jak patrzę po sklepach to też nie uświadczysz. Wszędzie niedostępne. Jeszcze jakieś alternatywy?

 

Myślałem jeszcze nad Glockiem Cymy (CM.030) - czy ew. nadawało by się to do walki w lesie? Ewentualnie czy można zamontować w nim np. mocniejszą sprężynę żeby zwiększyć zasięg?

 

Nie zwiększysz nic. Niestety na rynku brak jakichkolwiek części tuningowych nie mówiąc o częściach zamiennych. Do lasu też się nienadaje, ze względu na niska moc

 

 

ale zobacz co znalazłem m56 de brandowany przez crossmana

http://allegro.pl/karabin-as-crosman-sprezynowy-i1565660727.html

dokupić parę shellsów i będzie pięknie

Link to post
Share on other sites

Wiadomo cokolwiek o tych replikach? Obie wyglądają jak odpustowe zabawki i nie wiem czy są lepsze jakościowo. Nie ma czegoś sprawdzonego, co można by spokojnie polecić?

 

Czyżby na polskim rynku powstawała totalna luka obejmująca w miarę tanie, lecz nadające się już do zabawy repliki?

Link to post
Share on other sites

Czyli jest to jakaś alternatywa, z tego co przeczytałem.

 

W tym momencie mam w takim razie kilka opcji:

-Kupić CM.030 - średni pomysł ze względu na zasięg,

-Czekać na AGM 003 - nie wiadomo kiedy dojdzie

-Kupić Bisona - jw.

-Kupić M180 polecane przez Karolusa - opinie w teorii dobre, ale wygląd tej pompki po prostu mnie razi,

 

Zastanawiam się jeszcze nad kupnem jakiegoś używanego elektryka w komisie - jak patrzyłem w komisie to jest trochę ofert szczególnie CM.031 i G36 od JG, ew. 2 oferty MP5K od Galaxy. Nie wiem czy są aktualne, bo dopiero wysłałem maila z zapytaniem, ale jak sądzicie, która alternatywa jest lepsza, któraś z czterech powyższych czy spróbować dostać mocno używaną replikę, któregoś z tych elektryków za około 200 zł?

Link to post
Share on other sites

Ja na taki obóz w tej cenie na twoim miejscu bym raczej zakupił pompkę, jej wygląd razi i mnie ale co poradzic ... AEG jest niezłym pomysłem, jednak kupując używanego aeg aku z zestawu może nie wytrzymac 3 tygodni ładowania codziennie (a tym bardziej zwykłą stockową ładowarką), to samo tyczy się CM.030 które nie słynie z dobrych akumulatorów. Dolicz do tego również zakup kulek, w aeg-u kulaski potrafią zejśc szybciej niż się spodziewasz (a to dodatkowe koszta), w sprężynie kulasy nie schodzą aż tak szybko. Przygotowanie AEG-a na 3 tygodnie strzelanek trochę kosztuję, a nie daj boże coś walnie w replice i masz zwalony obóz, a sprężynki się w miarę łatwo naprawia, a jak nie naprawisz to kupisz tanio nówkę (i będziesz miał 2x tyle magazynków). To moje zdanie na ten temat, nikt sie nie musi ze mną zgadzac, a ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Edited by karolus20
Link to post
Share on other sites

Mam M180 od GA i spisuje się całkiem nieźle. Osiągi w bardzo dużym stopniu przypominają stare M47 DE, może nawet pompka od GA jest minimalnie celniejsza. Ogólnie celność stoi na gorszym poziomie niż w przypadku AGMu, ale w dalszym ciągu jest to jedna z najlepszych pozycji w tej cenie. Polecam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...