Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Od pewnego czasu posiadam replikę M4GBB firmy AGM. Jestem z niej zadowolony, bo nie doświadczyłem problemów opisywanych najczęściej przez posiadaczy/ testerów tej repliki, nie było żadnych problemów z samą repliką jak i z magiem. Nie zadowala mnie natomiast zasięg repliki. Mam zamiar przerobić ją w celu osiągnięcia większej mocy i zasięgu. Kumpel podpowiadał mi mniej więcej co musiałbym wymienić, tj. lufę na preckę, komorę/gumkę hopa, ale przydała by mi się rada kogoś kto zetknął się już z tą repliką i jest obeznany z gaziakami, a najlepiej kogoś kto bawił się w przeróbkę tej repliki. Jestem gotów przeznaczyć kilka stów na upgrade'a.

Z góry dzięki! ;)

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Witam , do swojego AGM dodałem : (N.P.A.S Kit Element) i to już poprawiło osiągi i to o wiele lepiej , zrobiłem test na 0,20g i oczywiście przy odpowiednim ustawieniu N.P.A.Sa i powiem ze moc to jest wielka ale gazu żre masę , a gaz drogi w tych czasach jeżeli chodzi o żarłoczność repliki to jest wielka musisz butle nosić ze sobą , tylko jedna moja rada dysza w suwadle jest plastikowa i jak ustawisz N.P.A.S.A na maxa to pęknie i problem bo części drogie... teraz pracuje nad zmniejszeniem dawki gazu z magazynka do dyszy , jak ktoś rozwiązał ten problem proszę o odp.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...