Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

mos

Zgaduję, że chodziło o "moc". Co prawda nigdy nie widziałem żadnego kałaszka od środka, ale na czysty rozsądek... czemu miało by to zwiększyć moc?

 

WTF?

 

Polskie litery. Błagam! W szkole pozwalają ich ludziom nie używać w tych czasach, czy co?

Link to post
Share on other sites

Ale nie ma tej śruby jak wsadzisz śrubokręt w dyszę! Na zdjęciu zaznaczył samą dyszę a nie głowicę tłoka...

Kolego, to zaznacz na zdjęciu śrubę a nie dyszę, poza tym na dyszy NIE ma żadnej śruby. Piszesz w taki sposób, że nie wiadomo o co chodzi...

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

lukas22 ma racje oto mi chodz! nie wiedzialem jak mam zrobic fotke w srodku, jak rozkrece gb to gwarancje strace. Czyli da sie co z tym zrobic?? Sorka ze jeszcze tak namotalem ale niedawno zaczalem przygode z asg i nie wiem jeszcze jak sie mowi na poszczegolne czesci

Edited by noe323
Link to post
Share on other sites

you-dash czytać nie umiesz? Napisał o śrubie w środku jak to już napomniał lukas. A śruba taka jest i jej odkręcenie mogło by być tragiczne w skutkach dla obu głowic, tłoka i zębatek. Jak już uważasz się za takiego speca aby udzielać innym rad to udzielaj je tak aby pomagały innym. Ja pytanie zrozumiałem za pierwszym razem więc nie wiem o co się czepiasz...

Link to post
Share on other sites

Masz rację, trochę się czepiałem, ale to dlatego, że miałem kłótnię z kumplem i przez to przez cały dzień byłem drażliwy.

Wiem, że chodzi o śrubę na głowicy tłoka, nie potrzebnie się czepiałem, że nie ma żadnej na dyszy.

W każdym razie sorki, nie potrzebnie to pisałem, następnym razem sobie odpuszczę ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...