Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukas22

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

 1. I jak tam szkielet? sam się zastanawiam nad nim, chciałbym go zamontować w CM0.41. Zastanawiam się jak rozległe modyfikacje trzeba przeprowadzić..
 2. Ok, dzięki, dźwignia zamontowana, został mi ten element po lewej, ma ktoś jakiś pomysł gdzie on powinnien być? Już mam :)
 3. Cześć, rok temu na allegro zakupiłem replikę MP5 umarexa, odrazu ją rozkręciłem na części i niestety nie porobiłem zdjęć, dopiero teraz znowu wziąłem się za nią i mam nie mały problem, nie wiem jak poskładać hop upa.Może ktoś ma manuala (szukałem, ale nigdzie nie ma) albo wie jak to poskładać?
 4. Cześć, czy jest udukomentowany przypadek pękniętego szkieletu CNC ?
 5. Wiem w czym tkwi problem, w płaskiej aluminiowej głowicy tłoka i cylindra, i do tego bardzo duży rof :).Sprężyna M120. Ale nie wciskaj kitów że tam jest pancerny gearbox, bo stockowo 2 zajechałem.
 6. Powinnien.. Ten z JG miał pasować bez większych przeróbek, ostatecznie musiałem z każdej strony przerobić.
 7. Cześć, czy jest tu jakaś osoba której udało się dopasować jakiś gearbox CNC do repliki MP5? Mam 0.41.NIecały rok temu zabiłem 4 gearbox, i stwierdziłęm że kończę z ASG, niestety ciężko mi się rozstać i doszedłem do wniosku że robię ostatnie podejśćie. Ostatni gearbox który miałem to był JG, wzmocniony, pęknął na pierwszej strzelance. Przy montażu była cała masa problemów, musiałem przerobić cały zamek żeby gearbox wszedł, bez frezowania, toczenia i szlifowania się nie obeszło. Ponaddto w tamtym gearboxie musiałem przyszlifować górną cześć. Najbardziej się obawiam że nie będzie osiowośći między
 8. Zastanawia mnie jedna sprawa, czy ten gb wytrzyma w zimie na M120 z lipo 11.1 ? bez mblocka ?
 9. Tylko ten z gunfire ma inną powierzchnie, na tym z milcordu są wyraźne przejścia po frezie.
 10. http://gunfire.pl/product-pol-1152195366-Aluminiowy-szkielet-gearboxa-V2-CNC-SHS.html i http://www.milcord.pl/pl/kompletne-gearboxy-i-szkielety-gearboxow/206-shs-aluminiowy-szkielet-v2-cnc.html Jak w temacie, chciałbym się dowiedzieć czym różnią się te gearboxy.
 11. GB z linku wyżej dzisiaj mi poszedł na M120, lipo 11.1.
 12. Wiciok - zamawiałeś z www.uncompany ? Wiesz może czym różnią się te 2 gearboxy ?: http://www.uncompany...sp?prodid=35264 http://www.uncompany...sp?prodid=34024 Swoją drogą, czy nie ma problemów z dopasowaniem do body ? Mam 0.41 cymy (mp5). Dzisiaj poległ mój 4 gearbox, z jg 5 generacja. Jestem zmuszony kupić jakiś cnc.
 13. Czy ktoś posiada tą replikę, ale z metalowym body ? Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na jej temat ?
 14. Panowie jaką baterie (li-po) polecacie do mp5 z sprężyną 120 ? Aktualnie miałem firefoxa 9,6 niestety po 7 lata odszedł na emeryturę.
×
×
 • Create New...