Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń i google


Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam zamuliłem już broń i takie pingle:

http://allegro.pl/okulary-uvex-i-vo-nieparujace-bezbarwne-oryginal-i1595089818.html

jak myślicie czy są one oryginalne i dobre ?( kupował ktoś z was te okulary w tym sklepie?)

 

 

Raz: Pisz uważnie i po polsku.

Dwa: Po to jest szukajka żeby sobie poszukać potrzebnych informacji. Na temat IVO jest pisane wiele razy.

Trzy: Po co się pytasz czy warto kupić jak już kupiłeś.

 

 

Sklep w miarę. Miałem z nim trochę trudności ale wszystko się wyprostowało. Zresztą chyba jako jedyni mają wymienne szybki do IVO.

Link to post
Share on other sites

A to juz musisz sobie ustalić eksperymentalnie. Optymalnie jest wtedy kiedy wystrzelone kulki jak najdłużej bedą zachowywały prostolinijny tor lotu. Prawdę mówiąc regulacja hopa czeka cię praktycznie przy kazdej nowej paczce kulek.

Link to post
Share on other sites

dzięki wszystkim jutro jadę na strzelankę i mam pytanie czy są często organizowane strzelanki na dolnym śląsku ? głównie chodzi o Wrocław i okolice i co jest potrzebne by w takowej uczestniczyć ?

 

aaa i bym zapomniał na ile dać do ładowania baterie 11h ?

Edited by ssnejker
Link to post
Share on other sites

Ssnejker niniejszym ślę do ciebie ostrzeżenie na temat pisowni twoich postów. Olewanie zasad języka polskiego będzie karane szybko i bezwzględnie.

 

Pytanie o czas ładowania baterii zostanie bez odpowiedzi bo nawet nie zadałes sobie trudu podania jaką baterią dysponujesz.

I jako że temat wyczerpał sens swojego istnienia i nawet Autor offtopuje zamykam go.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...