Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

heh sorki zapomnialem ze z tej stronki zawsze jest link na glowna strone zbrojowni wiec tak

AK47 *410-430fps*

CM-AK47 0.28 595,00zł

 

 

Karabin AK47 produkcji Cyma tuningowany do 410-430fps.

 

Wzmocnienie replik obejmuje:

- wymianę standardowej baterii 8,4V 1200 mAh na baterię o podwyższonej wydajności

- wymianę spręzyny na sprężynę M120

- wymianę prowadnicy spręzyny na wzmocnioną łożyskowaną prowadnicę sprężyny

- wymianę łożysk na stalowe łożyska ślizgowe

- skorygowanie podkładek pod zębatkami

- montaż oraz prace mechaniczne

- przesmarowanie

- sprawdzenie oraz przestrzelenie repliki

- testy na chronometrze.

 

Specyfikacja:

Gear Box: Wersja 3

Magazynek: 525 Kul

Długość: 880mm

Długość lufy: 455mm

Waga: 2800g

Wykonanie: ABS + Metal

Hop Up: Regulowany

Paczka zawiera: AEG, Instrukcja, Magazynek hi-cap, Akumulator 8,4V 1200 mAh, Ładowarka 220/230V, Pasek, Wycior do lufy, 200 kul 0.2g

Zmierzona prędkość wylotowa: 410-430 Fps

Gwarancja: 6 miesięcy

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że wystarczy dać Lufę precyzyjną + gumka hop up , ew. jakaś bateria i na początek powinno starczyć . Bo za te prawie 600 zł , można kupić coś solidniejszego niż tylko Cm028 ;)

 

oO Potwierdzam, w cholerę się nie opłaca. Na gunfire jest teraz cm.048m za 650 zł. Jeśli chcesz zaczynać z cymą 028 to kup po prostu stocka za 350 zł z taiwana i jego po kolei dopieszczaj. Precka, gumka, batka - to wszystko powinno się zmieścić w zakresie tych 250 zł, które dopłacasz na zbrojowni. A o sprężynę nie ma się co martwić, cymka na stockowych częściach, złożona z głową spokojnie wytrzymuje SP130 Guardera.

Link to post
Share on other sites

no tak tyle, że czemu tutaj jest o 100zł tanszy niz na taiwangunie ?

 

A słyszałeś o takim przyjemnym sposobie walki między sklepami o konsumentów jakim jest konkurencja ^^? Gunfire ostatnimi czasy nie nawala, więc nie pytaj tylko kupuj puki czas i pełne magazyny.

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

A słyszałeś o takim przyjemnym sposobie walki między sklepami o konsumentów jakim jest konkurencja ^^? Gunfire ostatnimi czasy nie nawala, więc nie pytaj tylko kupuj puki czas i pełne magazyny.

 

 

Póki jest jeszcze rok szkolny, to poproś panią od języka polskiego, aby nauczyła Cię ortografii ;)

Link to post
Share on other sites

Póki jest jeszcze rok szkolny, to poproś panią od języka polskiego, aby nauczyła Cię ortografii ;)

Póki co to jest coś takiego jak praca i ja do tej pracy się śpieszyłem więc pisałem na szybkiego i piszemy na temat określonego tematu,a nie o ortografii. Dziękuje Dobranoc :D

Link to post
Share on other sites

Póki jest jeszcze rok szkolny, to poproś panią od języka polskiego, aby nauczyła Cię ortografii ;)

 

Żałosny jesteś. Jako jedynej osobie na tym forum to napisałem. I to z czystym sumieniem ;) To forum o tematyce airsoftowej a nie ortograficznej ;/ Aha, i tak na przyszłość: nie myl gramatyki z ortografią, bo mi w żadnym wyrazie tamtego postu nie pokazał się czerwony zygzak ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...