Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1000zł


Recommended Posts

Witam,

od razu mówię że zapoznałem się z wieloma innymi tematami lecz nadal nie znalazłem złotego środka. Przechodząc do sedna...szukam "dobrej" repliki do 1000zł która by była nie awaryjna ( trochę nierealne ), a zarazem mocna. To są moje propozycje, co o nich sądzicie ? :

1.http://www.gunfire.pl/product-pol-1152190093-DropZone-M249-MK2.html

2.http://www.gunfire.pl/product-pol-1152193309-MASADA-Licensed-Black.html

Byłbym wdzięczny jak byście wzięli pod uwagę ich awaryjność i obecny stan używalności ( bo w tej kwestii jestem "zielony" ), jestem otwarty na nowe propozycje.

P.S. replika musi się zmieścić w 1000zł i byłbym wdzięczny jakby replika znajdowała się na gunfire.pl

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zdaję sobie sprawę iż te 2 różne bronie są wymagają 2 różnych "sposobów walki", lecz obie mi przypadły mi do gustu, jedyna sprawa która mnie dręczy to nie wybór tylko awaryjność. Reasumując, byłbym wdzięczny jakbyście pomogli mi skupiając się nie na awaryjności tych broni. Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli ci się podoba AK to pomyśl o CYMIE CM.048, zostanie ci trochę kasy na lepszą baterię, kulki, zawieszenie, ochronę oczu, magazynek i może coś jeszcze... Naprawdę dobra replika, mocno polecana na tym forum, sam taką miałem i mogę ją z czystym sumieniem polecić. W stocku (czyli bez modyfikacji wewnętrznych) powinna posłużyć długo.

link ==> http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048_cm-1504.html

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Nie to żebym wybrzydzał, lecz akurat nie do końca przepadam z AK, w sumie prędzej wybrałbym HK 416 lub coś z rodziny M'ek, może kwestia gustu. A co do tej repliki to kumpel parę miesięcy temu zakupił dokładnie tą repliki i jakieś 2 tygodnie temu zaczęła szwankować, tzn. z początku problem z akumulatorem, a później "coś" z elektryką. Skończyło się na tym iż musiał wymienić akumulator i "coś" w bebechach ( nie pamiętam dokładnie co ). Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jest to przerobione M4 od JG, czyli chinol. Nie mówie, że JG jest złe, ale jeśli możesz trochę dołożyć to kup M4 KWA, a jeśli nie to poszukaj używek w komisie i na allegro. Można dostać G&p z 400-450 FPS, kolimatorem, preclufą, magazynkami i innymi pierdołami na alledrogo za 700zł. Sam dziś widziałem. W każdym razie, jeżeli ma to być coś z rodziny EMKOWATYCH to szukaj KWA, G&P, ICS, VFC i ew. G&G. Każde posłuży ci długo.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...