Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Dziś postanowiłem postrzelać trochę z 1911 . Doładowałem strzelam ku mojemu zdziwieniu 6 sekundowe ładowanie GG starcza na max 4 strzały - czy to normalne ?

Na 3 - 4 magi zamek chociaż raz nie cofa się po ostatniej - czy to normalne ? Odesłać puki jest gwarancja ?

Czy istnieją jakieś magi na co2 do tego colta ? ( dodam iż jest to wersja 1911a1)

Czy jest możliwość uszczelnienia maga by trzymał dłużej ?

Pozdrawiam komornik

 

Dodam iż niby opróżniony mag a po godzinie jeszcze z 12 strzałów mozna oddać . Chyba idzie na gwarancje :-\

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Mógłbyś dokładnie napisać co się tak naprawdę dzieje, bo nie rozumiem czy magazynek ci cieknie czy co?! Rozumiem też że zamek nie zostaje po ostatnim strzale z tyłu, to w sumie nic dziwnego jeśli pełne nabicie starcza ci na 4 strzały. Dodaj jeszcze co się dzieje z pistoletem podczas strzelania - działa normalnie czy jest coś dziwnego?

Link to post
Share on other sites

Dexter hah tylko tu kolejny problem - nie mogę go rozłożyć :-\ . Robię tak jak na filmiku Gunfire i u mnie sie nie da wybić pina :-0 . Magazynek nie cieknie ale :

Pierwsze nabicie - 4 strzały

Drugie nabicie - normalnie

Po kilku godzinach niby opróżnione magazynki - można oddać jeszcze z 16 strzałów :-\

A ogólnie strzela bardzo słabo i niecelnie ;-\ Chyba wysyłam ale jeszcze spróbuje wyczyścić - choć jak wcześniej nie da się rozłożyć .

Link to post
Share on other sites

co prawda ta animacja dotyczy ostrego modelu ale WE ma dużo cech wspólnych a samo rozkładanie w pierwszej fazie jest takie samo.

No i podstawy których należy się uczyć obcując nawet z zabawkami

po 1 wyciągnąć magazynek

po 2 pociągnąć zamek 3X w tył (w broni ostrej ma to na celu usunięcie pozostającego naboju w komorze) wiem że to w replice nie ma większego sensu ale wielu z was będzie kiedyś miało doczynienia z bronią ostrą, więc warto mieć dobre nawyki

po 3 rozbierając replikę robić to w miarę możliwości na stole np. nad białą kartką papieru (łatwo znaleźć wypadające części :biggrin: )

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-5053379821405436208#

Link to post
Share on other sites

Żeby nie dublować tematów to postanowiłem się podpiąć pod ten. Mianowicie mój problem jest takowy iż z jednego ładowania magazynka gazem oddaje tylko 22 strzały, natomiast wcześniej oddawałem 35 strzałów. W czym może tkwić ów problem. Nadmnienie tylko iż różnica temperatury to było jakieś 7 stopni Celsjusza.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

To i ja się podepnę. Hi-Capa WE 5.1 - rozebrana w drobny mak, przesmarowana i złożona, strzela bez problemu, ale po załadowaniu kulki do "komory nabojowej" i pochyleniu gnata w dół kulka wypada z lufy :icon_cry: - czeka mnie wymiana gumki HU? Czy może jest jakiś inny sposób?

 

I jeszcze jedno: jak to jest z kompatybilnością części WE i TM dla Hi-Capa? Naprawiłem maga na CO2 do mojej Hi-Capy, po uszczelnieniu specjalnym klejem zawór na gwintach jest bez zarzutu, ale ma tendencję do blokowania się w pozycji "otwarty" co któryś strzał, i stąd moje pytanie: gdzie mógłbym dostać zawór do maga CO2 Hi-Capa WE 5.1 lub ew. czy pasuje tu zawór TM? - konkretnie taki: http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194074-Zawor-o-powiekszonej-przepustowosci-dla-TM-Hi-CAPA-5-1.html

Edited by alex51
Link to post
Share on other sites

Masz rację, ale mój gnacik może strzelać i z GG i z CO2 - mam dwa magi, i problem dotyczy tego na CO2 - rozbierałem go i zawór górny tak diabelnie wydaje mi się podobny do tego http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194074-Zawor-o-powiekszonej-przepustowosci-dla-TM-Hi-CAPA-5-1.html że nie daje mi to spokoju. Myślałem że może ktoś już eksperymentował w ten sposób - sprawdził - stąd pytanie.

 

Ale... na jednym magu można żyć, na razie, ale co dalej z wypadającymi kulkami?

Link to post
Share on other sites

Za słabo ustawiony HU (wypustka nie dociska/blokuje kulki) lub zużyta gumka HU, trzeba sprawdzić...

 

Tamten zawór na co2 ma inne wymiary, nie dopasujesz z GG. (ten na CO2 ma większą średnicę między innymi-> z tego co pamiętam).

Dodatkowo różnią się samym gwintem.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę na wszelki wypadek wymienię gumkę HU, a ten zaworek... myślę że na początku czerwca chyba jednak zaryzykuję i kupę, jeżeli będzie pasował podzielę się z Wami informacją - w końcu mag poza tym kapryśnym zaworem żadnych wad nie ma.

 

Siadłem wreszcie do mojej giwery, rozebrałem w drobny mak i powtórnie dokładnie złożyłem - problem wynikł z niewłaściwego montażu lufy wewnętrznej w gumce HU - lufa była obrócona o 180 stopni :-( Teraz po złożeniu śmiga świetnie, po załadowaniu z magazynka - kulka grzecznie czeka w komorze HU na strzał niezależnie od położenia lufy :-)

 

Pozostaje tylko ten górny zawór z magazynku CO2 - ale musi jeszcze parę dni poczekać.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Górny zawór od Hi-Capy TM będzie pasował do WE? Chodzi mi po głowie hi-flowy Guarderowskie sobie wstawić. Próbował ktoś?

 

Myślę właśnie nad tym rozwiązaniem, WE jest częściowo kompatybilna z TM, ale w sklepach twardo mówią że nie, na początku czerwca mam zamiar kupić taki zawór i sprawdzić to osobiście. Jak się uda podzielę się wnioskami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...