Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kilka pytań na poczatek.


Recommended Posts

loginald, po tym prosto poznać człowieka, który raczył przeczytać cokolwiek na forum! Ja jestem zarejestrowany od prawie roku i mam 26 postów. Dlaczego, bo odpowiedzi na 90% pytań są już podane w starszych tematach. Szukając ich nie ma szans, żeby nowicjusz nie natrafił na jakiś porządny wykład na temat FPS'ów i chinoli. Jak widać pan twórca tematu nie odrobił pracy domowej :D

 

Co do wieku, widocznie źle zinterpretowałem Twoje zdanie o koleżankach i gminazjalistach;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok jeżeli już ci zależy na tych spręzynowych replikach to masz trzy rzeczy do wyboru w tym przedziale

 

Pistolety

Shotgun

pseudosniperki

 

Dwa pierwsze ominę bo do nich zastrzerzeń nie mam ( Shotgun ostatnio podrożał ale i tak wystarczy ci kasy na niego). Co do pseudo sniperek. W wersji standardowej są one po prostu nieporęczne, niecelne i wrażliwe. Szczerze, chciałbym zobaczyć was na zlocie jak chodzicie na respawn, ale na Boga nie o to w tej grze chodzi. Jeżeli chcecie już naprawdę mieć tą pseudosniperkę to jeden góra 2 w grupie 10 osobowej. W dodatku musi być na nią wyłożone min. 700-1000 zł na ulepszenia. Dodatkowo powinno się do niej podchodzić dopiero gdy zdobędzie się doświadczenie na innej broni (strzelanie nie jest wcale aż takie proste jak się zdaje)

Link to post
Share on other sites

Rzymianin- coś chyba mydlisz oczy koledze;) Jak już ma się 1300zł to lepiej kupić COKOLWIEK innego, i trzymać się z dala od tego rupiecia!

 

Ja się nie znam, więc jak uważacie, że źle mówię to mnie poprawcie, ale chyba kupno tego szmelcu Wella mija się z celem nawet po wymianie całych bebechów!

Link to post
Share on other sites

Radzę przejrzeć komis i zobaczyć ile jest tam ofert sprzedaży pseudosnajperek, ludzie po prostu kupują, a potem są poważnie zawiedzeni. Jeśli już koniecznie chcecie sprężynę, to może SWD Dragunow od A&K, wprawdzie ma jeszcze więcej fps, czyli w rękach zielonego może być groźny, ale jakoś nie zbiera na forum takich batów jak mb03 i jemu podobne. Uprzedzam jednak, że rzucam tylko hasło do przedyskutowania, bo nigdy z tego SWD nie strzelałem, nawet nie widziałem nikogo kto go używa (co potwierdza tylko fakt, że najlepszym wyborem jest AEG, snajperów jest w asg niewielu i są to naprawdę kasiaści goście).

Link to post
Share on other sites

W realiach asg snajper to super opcja. Kupujesz tanią replikę snajperską i próbujesz trafić kolegę z 20metrów. Wymiana trawa bo kolega na szczęście też ma super replikę i tak se strzelacie obok siebie. Już nawet się za niczym nie chowacie bo w głowach trwają wyliczenia jaką brać poprawkę by w końcu trafić. Lepiej kolba walnąć. Więc potem kupujesz replikę za kilka tyś. zł. Robisz sobie ghillie. Leżysz w jakiejś dziurze. Bolą cię łokcie, kolana, swędzi czoło i jaja. Tak leżysz i czekasz, aż grupka przeciwników wejdzie w zasięg. Jak już są, oddajesz ten upragniony strzał, trafny? Masz szczęście dostrzeżesz w lunecie trafienie. Jeśli masz większe szczęście ktoś się przyzna.Jeśli masz naprawdę szczęście zdążysz przeładować i poprawić by na pewno się przyznał. Ale nie liczyłbym na to. Zawsze dobiją snajpera pozostali. I wracasz do domu i wystukujesz na klawiaturze: " Sprzedam tuningowana snajperkę - super okazja".

 

 

PS: Okazje się zdarzają na dobrą cenę, żeby wiedzieć, ze to okazja trzeba mieć pojęcie. A jeśli ich jest kilku to ile złapią super okazji?

Link to post
Share on other sites

Chyba "celniej". ;) Wiesz co doda ta dłuższa lufa? Doda długości replice, nie celności.

 

 

 

TRAFIŁEŚ! Wydaje Ci się. :)

Lesio, a z krótkich co byś polecał? Fajny sprzęt ze sprężynówek ma Walther. Kumpel poleca mi Pistolet ASG NBB Co2 Ruger P345 bicolor ale coś nie jestem przekonany do tej marki. Może ktoś miał styczność z tą marką? Gdzie najtaniej kupić replike oczywiście oprócz Allegro?

Link to post
Share on other sites

Przestań cały czas zadawać głupie pytania. Odpowiedzi na twoje pytania są na forum, a dokładnie w dziale dla zielolnych. Tanich gaziaków nie warto kupować, ponieważ u wielu z nich będzie się pojawiał efekt syfonu.

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

Opieram się na opiniach forumowiczów...a oni często polecają pistolety gazowe, jeżeli dysponujesz budżetem <100, 200zł.

Jeżeli źle mówię to sorry;)

 

Pozdrawiam KaziK

Edited by KaziK
Link to post
Share on other sites
Opieram się na opiniach forumowiczów...a oni często polecają pistolety gazowe, jeżeli dysponujesz budżetem <100, 200zł.

 

Cooooo? Gdzieś ty to wyczytał (chyba, że pod nazwą "forumowicze" kryją się totalnie zieloni goście, którzy są zarejestrowani na forum od 3 godzin).

Edited by GROM.USP
Link to post
Share on other sites

Lesio, a z krótkich co byś polecał? Fajny sprzęt ze sprężynówek ma Walther. Kumpel poleca mi Pistolet ASG NBB Co2 Ruger P345 bicolor ale coś nie jestem przekonany do tej marki. Może ktoś miał styczność z tą marką? Gdzie najtaniej kupić replike oczywiście oprócz Allegro?

 

 

Strzelałem z tego Rugera i powiem tak... Celność- tragedia, ale do człowieka bałbym się z tego strzelić :) Szukaj w Komisie u góry bo naprawdę można dobre repliki tanio wyrwać. Widziałem jak repliki TM idą za dosłownie bezcen. Nawet ostatnio jakaś Gieta JG była za lekko ponad 200zł:) Szukaj a znajdziesz:)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak coby wyklarować kilka rzeczy:

Drążyłem temat FPSów z powodu niespójności logicznej w niektórych wypowiedziach, ale dałem sobie spokój. W każdym razie nie myślę, że zawsze im więcej fps, tym lepiej.

Pracę domową to w sumie odrobiłem. Trochę się szwędałem po forach i wnioski przedstawiłem. Co do doświadczeń i obaw o znudzenie się: Strzelałem się kilkakrotnie jakimś odpustowym gównem za 5 zł, nie dało się trafić z 10 metrów, ale zabawa zajebista. A jak się człowiek cieszył, jak udało się do czegoś takiego dorobić działający hop-up i "osiągi" wzrosły dwukrotnie.. Zdarzyło mi się też ze dwa razy strzelać cymą kolegi.

 

"zaczynanie w tej kwocie Airsoftu to chyba tylko po to by sobie głupie filmiki na You Tube nagrywać dla koleżanek z gimnazjum. Zabawa jest wtedy gdy leci grad kul i wiesz że masz porządna ochronę ślepi. Zainwestujcie w łubianki i czekajcie na wakacje. "

 

Odejdź człowieku i daj mi spokój. Mówiłem, że nie chce wydawać więcej kasy i sprecyzowałem swoje pytania, na które koledzy odpowiedzieli.

Wakacje to ja mam już teraz i właśnie dlatego kupujemy repliki - coby wykorzystać te pięć miesięcy pomaturalnych wakacji.

Zresztą już napisałem stronę wcześniej, nie wiem czy czytałeś, że dla mnie zabawa w strzelanie się jest czymś zupełnie innym i czegoś trochę innego oczekuję.

Co do Twojego następnego posta o "snajperach": Ty chyba naprawdę nie czytałeś ani słowa z tego co napisałem w tym temacie, jak i w dalszych moich postach. Nie chce mi się pisać tego samego drugi raz.

 

Z mojej strony temat jest wyczerpany, otrzymałem odpowiedzi o które prosiłem, a zaczyna się już offtop powoli robić i dygresje.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat, żeby już nowego nie zakładać.

1. Czy taki pistol będzie dobry na początek z ASG? 2. Na ile mniej więcej wystarczy butelka Green Gasu przyjmując, że będę się strzelać codziennie około 1h?

3. Można dokupić do niego nowe magazynki?(jeśli się da to proszę o linki)

4. Kulki o jakiej wadze będą do owego pistoletu najlepsze?

5. Czy takie gogle są dobre?

6. Czytałem kiedyś na forum o kamuflażu spodnie + kurtka, który można było kupić na allegro za około 25zł, czy pamięta ktoś jak taki kamuflaż się nazywał?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

AD. 5

Broń Boże!! Kup na allegro okularki SPECS. One przynajmniej mają certyfikaty/atesty i są bardzo wytrzymałe, a do tego tanie (masówka robiona na potrzeby armii, a przy tym jaka dobra!)

http://allegro.pl/okulary-spectacles-ballistic-protective-specs-i1597125412.html

 

AD. 6

Flecktarn

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=flecktarn&order=p&change_view=1

Edited by Haptacz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...