Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

YYY... Co wybrać?


Moje pierwsze asg.  

43 members have voted

  1. 1. Który wybrać?

    • CM041J
      1
    • CM048S
      6
    • CM048
      32
    • Inna... Jaka?
      4


Recommended Posts

Siema.

Od jakiś 2miesięcy zacząłem się interesować asg. :icon_biggrin:

Wspólnie z kolegą szukamy czegoś ciekawego ale dużo tego jest i ciężko się zdecydować :dry:

Zamieszczam parę linków do tych replik:

http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/cm_041j-1333.html

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048s-1561.html

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048_cm-1504.html

Jeśli znacie coś lepszego to napiszcie. Oczywiście czym tańsze tym lepiej dla mnie :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Świetna nazwa tematu.

 

Na pewno wszyscy polecą Ci 048, jest to pierwszej klasy chińczyk,

który jak możesz zobaczyć na wielu filmikach na Youtube jest w stanie przeżyć wiele.

Jaką wybierzesz to już twoja sprawa, krótka czy długa. Gdzie masz zamiar ją używać.

Jeśli chcesz by ci podali inną replikę to powiedz jaki przedział cenowy i czego oczekujesz.

 

Osobiście kupiłbym 048 z kolbą.

Edited by Julian257
Link to post
Share on other sites

Cm.048 sam mam i polecam (Dojdzie do mnie za kilka dni)

Tutaj cm.048m taniej

 

Każdy kto jest na tym forum więcej jak tydzień poleci CM048. Ale pisać , że się poleca,a nie mieć w rękach...

Przezabawne.

 

 

@Topic

Jeśli nie odstrasza cię gearbox V.2 to chwytaj CM041 ja nie narzekam, a mam porównanie, bo juz 3 osoby z paczki się bawią CM048.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Tak. CM.041 jest ok, zwróć uwagę też na wersję B, ma stałą kolbę i RISy. Tylko musisz kupić do niej baterię 9,6V bo na tej dołączonej do repliki nie rozwija skrzydeł.

Sam osobiście miałem CM.048S i wg mnie jest nieco lepsza od CM.041 (kolega ma), choćby ze względu na zasięg i komorę hopup. I, mogę się mylić, CM.041 ma plastikowy tłok - nie zjedźcie mnie jeśli się mylę.

 

Pozdro

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Dobrze, że wiesz, że możesz się mylić. Gearbox jest metalowy. Zasięgiem odstaje 041 od 048, ale nie jest to wielka różnica.

W swojej wrzuciłem lufe precyzyjną Madbulla 6.03 363mm i bardzo ładnie i celnie się z niej strzela. Wymiana gumki też jest dobrym pomysłem. Bateria faktycznie jest problemem, bo ładniej chodzi na 9.6V. Niedługo rozpoczne zabawe z Lipolem, co powinno też dawać radę. Słabsza sprężyna np M110 też jest dobrym pomysłem.

Między obydwoma replikami stoją takie czynniki jak:

- co się komu bardziej podoba

- różna wersja GB

 

ps. Sam jestem wysoki, bo mam 1.94m i długie łapska, ale wygodniej mi jest posługiwać się MP5, niż AK. A miałem i to i to w rękach na spotkaniach.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Jesli bierzesz cm.048m, zadzwon do gunfire - powiedz ze na blackswordzie mają za 485 - znając życie obniżą Ci cenę.

 

Nie wiem, jak to działa, cyma na blackswordzie była dostępna tydzień temu, więc mogą ci nie obnizyc ale warto spróbować.

Link to post
Share on other sites

1.Idź na strzelanke lub do sklepu pooglądać i pomacać repliki.

2.Wybierz ze wszystkich, które widziałeś najwygodniejszą czy jaką tam chcesz np.hk416.

3.Poszukaj na sklepach internetowych replik tego typu (np.hk416), w uzgodnionym przez siebie przedziale cenowym.

4.Jak już znajdziesz wymarzone repliki różnych producentów np. A, B, C. Wejdź w odpowiedzni dział i przeczytaj cały temat o replice od producenta A, B, C. Jeśli są to również porównania.

5. Wybierz tę posiadającą najlepsze opinie. W razie wątpliwości zapytaj.

6. Jeśli jesteś przekonany, że zakup będzie tym właściwym to ją kup.

 

Zalety tego są takie, że sam do czegos dojdziesz, dowiesz się ciekawych rzeczy, znajdziesz odpowiednią replikę.

 

Tak to można gdybać do konca świata...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...