Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA25 URX Entry Carbine vs M4A1 KWA vs M60 P&J


Recommended Posts

Witajcie, chciałbym abyście doradzili Mi w wyborze nowej repliki. Zastanawiam się nad 3 modelami, a mianowicie:

CA25

M4A1 KWA

M60 P&J

 

Dwie pierwsze repliki bym chciał lekko tuningować. Na wydanie mam ok. 1500zł. M60 P&J już niby jest całkiem fajnie tuningowany i w nim bym już nic nie grzebał. Co mi doradzicie? Wiem że P&J to chińczyk, ale na ostatnim zloce robił naprawdę furorę. Rewelacyjny zasięg i Rof.

Edited by Kloszard
Link to post
Share on other sites

Witajcie, chciałbym abyście doradzili Mi w wyborze nowej repliki. Zastanawiam się nad 3 modelami, a mianowicie:

CA25

M4A1 KWA

M60 P&J

 

Dwie pierwsze repliki bym chciał lekko tuningować. Na wydanie mam ok. 1500zł. M60 P&J już niby jest całkiem fajnie tuningowany i w nim bym już nic nie grzebał. Co mi doradzicie? Wiem że P&J to chińczyk, ale na ostatnim zloce robił naprawdę furorę. Rewelacyjny zasięg i Rof.

 

 

Bierz co Ci się podoba.

Kwa w stocku wali ŚWIETNIE, nie trzeba nic wymieniać, zainwestujesz tylko w dobrą batke i ewentualnie ładoware reszte kasy.

Z m60 nie strzelałem, jednak urx CA wali przeciętnie. Kolega ma ją po tuningu do 400fps i naprawde nic specjalnego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...