Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam !

 

 

Nazywam się Konrad, jestem nowym użytkownikiem na tej domenie. Znalazłem się na tej stronie ponieważ interesuje się airsoft'em od dawna. Jestem początkującym snajperem i chciałbym zapytać Was o kilka istotnych rzeczy. Otóż juz za niedługo nabędę replikę L96A1 [MP002] DOKŁADNIE TAKĄ. Chciałbym się dowiedzieć czy będę musiał uregulowac lunetę, aby strzelała dokładnie z repliką, jeżeli tak to jak to zrobić ? Kulki o jakiej wadze dokładnie pasują do tego karabinku, a jakimi lepiej nie strzelać ? Czy przy mocy 450 fps możliwy jest zasięg 60m ? Chiałbym też dowiedzieć się czegoś o lunecie, która będzie w zestawie z repliką. Jak dokładnie ją ustawić, aby była celna i replika strzelała tam gdzie Ja będę chciał ? Jak podkręcac Hop-Up ? Czy wygodniej będzie strzelać w TAKICH OKULARACH czy w goglach ?

 

 

Pozdrawiam !

Konrad

Link to post
Share on other sites
Chciałbym się dowiedzieć czy będę musiał uregulowac lunetę, aby strzelała dokładnie z repliką, jeżeli tak to jak to zrobić

 

luneta do tej repliki jest niepotrzebna, ale tak - przyrządy celownicze są regulowane nie dla lansu.

 

Czy przy mocy 450 fps możliwy jest zasięg 60m ?

 

W dobrej replice - tak. W tej - nie.

 

Jak dokładnie ją ustawić, aby była celna i replika strzelała tam gdzie Ja będę chciał ?

 

Ta replika nie będzie strzelała tam, gdzie chcesz, bo jest słaba. Bardzo.

Link to post
Share on other sites

Można, pasuje, co to znaczy "zgrywać"?

 

 

Tzw. Psować, będzie mniej więcej celna z repliką, nie bedzie strzelała 25 m w bok jeżeli wyceluje. Czyli Mogę spokojnie kupić tę lunee do tego karabinku, bez obaw, że nic nie będzie pasować ?

Link to post
Share on other sites

Zabawne, że kiedyś myślałem podobnie. 410zł wyrzucone w błoto, bo snajperem nie zostaniesz (próbowałem jak byłem młodszy i głupszy ;) ). I co ci po tych 60m jak moja cyma w czasie twojego przeładowania wyśle ci serię na tą samą odległość bez przesadnego celowania? I musisz mieć naprawdę niezłe oko, skoro pytasz się zgrywanie krzyża - kuleczki są bardzo podatne na wiatr i szczerze wątpię byś za pierwszym strzałem zdjął kogokolwiek. A przeciwnik ciebie zdejmie "na słuch". Sama L96 jakoś mnie nie urzekła, łoże skrzypi jak diabli, ale co kto lubi. Mówię to jako ex mojej M40 ze stajni Karta w podobnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Jednak jakiś zasięg ma. Nietoczmy już dalej tego tematu.

 

Nie ma co "toczyć", bo co drugi zielony na tym forum wyskakuje z gówno wartą zabawką, wszyscy tłumaczą mu, że to gówno, ale on, wielki znawca, pisze 'jednak jakiś zasięg ma", "jestem dobrym strzelcem", "ma 500 fps, więc dobrze strzela", "nie muszę od razu 2000 zł wydawać", itp itd. A później kolejna gówno warta zabawka ląduje w komisie lub na allegro, z opisem w stylu "ma zasięg 80 metrów, kulki jak po sznurku, sprzedaję, bo wyjeżdżam do zimbabwe".

Link to post
Share on other sites

Jak już chcesz tak bardzo zostać snajperem i uparłeś się na l96 to kup lepiej z firmy WELL model mb01. Tak samo wygląda ale w przyszłości będziesz mógł zrobić coś co przypomina snajperkę chociaż a nie tak jak AGM przypominający pompkę za 80zł... Szkoda kasy na ten mp002, dołóż jak już coś na Mb01 Wella.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...