Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Różni sprzedawcy podają różne parametry. To tak jak w sklepie kupujesz cukier raz za 5 pln a raz za 3,5

No dobra, wyjaśniłeś cene ale co z fps-ami? Kto podaje wiarygodniejsze informacje gf czy specshop? A może te 2 repliki różnią się trochę bebechami (inna sprężyna czy coś)?

Link to post
Share on other sites

No dobra, wyjaśniłeś cene ale co z fps-ami? Kto podaje wiarygodniejsze informacje gf czy specshop? A może te 2 repliki różnią się trochę bebechami (inna sprężyna czy coś)?

Ależ ja nie mówiłem o cenie kolego.

Napisałem jedynie że sprzedawca może manipulować sobie mierzalnymi paramertami.

Pamiętam jak kiedyś taiwangun i gunfire licytowało tym ile początkowa replika mana starcie fps. Doprowadzało towłaśnie takich jak ta dyskusji dzieciakówspodznaku cymy.

 

IMHO bezpośrednim importerem jest gunfire, ale sądzę że w specu coś w nich grzebią żeby nie wyszły z tego buble(imho zmieniają gumki HU).

Stąd zapewne różnica FPS.

Link to post
Share on other sites

IMHO bezpośrednim importerem jest gunfire, ale sądzę że w specu coś w nich grzebią żeby nie wyszły z tego buble(imho zmieniają gumki HU).

Stąd zapewne różnica FPS.

G...o prawda. Gdyby zmieniali gumki to by o tym wspomnieli.

Tak naprawde fpsy w tej samej partii nawet markowych replik mogą się różnić nawet o 30.

Przykład, znajomy kiedyś zamawiał do sklepu koło 10 paczek mp5 CA. Po zchronowaniu okazało się że najmocniejsze miały średnio 320fps a najsłabsze 290fps.

Repliki w fabryce są składane przez rozne osoby, jeden walnie tyle smaru, inny mniej/więcej. Jeszcze inni psikają silikonem w gumke HU.

Stąd właśnie rożnice. I tak najlepsze sklepy chronują konkretne egzemplarze i dodają papierek do pudła nowemu właścicielowi.

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...