Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

raeone

Użytkownik
 • Content Count

  411
 • Joined

 • Last visited

 1. Za sztywna- chyba że chcesz sztywny wzór jak powyżej na michałku to wtedy ok.
 2. Damskie kabaretki polecam :D
 3. Oceń sam testowałem rozwiązanie serpy plus fastmagów i u mnie się nie sprawdziło. Analogicznie z Shinglami było równie ciężko wyjmować magi spod serpy
 4. Użyłem nazewnictwa producenta czyli Condor`a: Compact Plate Carrier. Co do zasadności i podobieństw do MBSS się najzupełniej zgadzam aczkolwiek są różnice małe- ale PC to dalej PC @Mr MegaMan: nie ma za co
 5. Generalnie dysponuje CPC podobnym w konstrukcji do tego co ma AnR i z grubsza wygląda to tak: Pod PC PACA flaja i jakiś belt poniżej. Sam CPC bez cummerband`a. Rozmiarowo do AnR`a się nie umywam ale mam solidne 180/90kg i około setki w pasie.
 6. ja tam zawsze z tej dwójki zawsze Travisa stawiałem o klasę wyżej. Kto teraz dla magpulla będzie filmy robił? Gruby z DVD Nr2 ? :D BTW- Krzysiu swoje założył? Co konkretnie bo mi gdzieś uciekła ta wiadomość.
 7. Paracord sposobem na wszystkie bolączki. Co prawda lansu mniej dla newbie`go ale pro nie mają żadnych oporów aby sztukować sobie wszystko parakordem ;)
 8. mamusia ;) kopia w polskim sklepie: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3858
 9. Czołem wszystkim, problem jaki posiadam jest nastepujący, kupilem jakieś x czasu temu berettę na gaz. Lezała długo w domu bo miałem drugą odrobinę inną i zachciało mi się tą zabrać na trening. Klops zgubiłem magazynek. I wszystko czoko bo myslałem że skoro obie repliki z ruchomym zamkiem to wezmę z drugiej beretki. Niestety nie bangla. Poniżej zamieszczam zdjęcie oznaczenia na rękojeści które być może pomoże w identyfikacji producenta w celu zakupu magazynków: sprzęt jest dość ciężki i ma ruchomy zamek- jesli to w jakiś sposób zawęzi zakres poszukiwań. Jak to mówił klasyk peerelu:
 10. raeone

  M4

  Pseudo sopmod
 11. MCU-2/P MSA MILLENIUM Edyta: niech ktoś porobi miniatury bo ja nie umiem niestety
 12. Standardowo z jednej strony jest military plug in (pomiędzy słuchawką a PTT) a na wyjściu do radia zależnie jaki kupiłeś. Z reguły są tonajpopularniejsze standardy: motorola, kenwood, icom.
×
×
 • Create New...