Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Classic Army - M15A4 Carbine - Sportline


Recommended Posts

Witam , ja i moich 3 znajomych chcemy zacząć przygodę z ASG i tu własnie pojawia się problem jako iż sprzęt i ceny nieustannie się zmieniają wybór broni nie jest łatwy. Wielu ludzi poleca G36 ale nie brakuje też zwolenników Ak47 :) , na broń chcemy przeznaczyć coś w granicach 500-600 zł. Mógłby ktoś polecić jakąś giwere na chwilę obecną ? Nie znalazłem jeszcze informacji na temat tego na ile strzałów wystarcza stockowy akumulator. Myślałem też o takim M15A4 KLIK jego cena w tym momencie wynosi 450zł gdzie za resztę można by było dokupić jakieś części..

PS. Zaznaczame ze przeglądałem temat "Jaka replika do 600zł" ale jest mało aktualny.

 

 

Pozdrawiam

Edited by RavenDPL
Link to post
Share on other sites

Tak jak mówi Lesio.Replik M15A4 Sportline czy jakieś inne combat machiny, eco buble nie mają zalet i wie to każdy, najbardziej ten co to kupił.:)

Bierz cymę 003 lub jg jeśli chcesz G36C

Bierz cm.040->cm.050 Jeśli chcesz AK

M4,M16 w tym przedziale cenowym to bardzo zły pomysł

Link to post
Share on other sites

A wiem, co mówię, bo miałem Sportline!

 

Od siebie dodam, że na początek nie jest dobrze wydawać dużo kasy - nigdy nie wiesz, czy szybko nie zachcesz repliki mniejszej/większej, lżejszej/cięższej, hamerykanckey/szwabskiej, nie wpadniecie na pomysł, by robić stylizację itp.

 

Najpierw kupcie PORZĄDNE gogle/okulary, nakolanniki (nic chińskiego), potem tani mundur (flecktarn dorwiecie za drobne). Następnie dopiero replikę.

Link to post
Share on other sites

Tak jak mówi Lesio.Replik M15A4 Sportline czy jakieś inne combat machiny, eco buble nie mają zalet i wie to każdy, najbardziej ten co to kupił.:)

Bierz cymę 003 lub jg jeśli chcesz G36C

Bierz cm.040->cm.050 Jeśli chcesz AK

M4,M16 w tym przedziale cenowym to bardzo zły pomysł

coś czuje że zdecydujemy się na ta cyme 003 oddanie repliki nawet nie złe a i ilość FPS (420) brzmi zachęcająco.

O ubiorze sporo się naczytałem myślę ze jak wydamy na początek coś koło 200zł to będzie dobrze, oczywiście inne częsci garderoby dokupimy z czasem :)

Edited by RavenDPL
Link to post
Share on other sites

Tak jak poprzednicy mówią, nie tykać sportline'a. W drodze na pierwszą jej strzelanke pękł gówniany korpus. Po około 30-40tys. kulek zmieliło zębatkę tłokową

Dodatkowo ma plastikowe ślizgowe łożyska, jedno z nich raczyło pęknać. Ogólnie replika wymaga tyle wkładu żeby było z nią ok, że jest to nieopłacalny zakup pomimo tego że części są słodko spasowane jak to w markowych replikach bywa.

 

P1030535.JPG

P1030389.JPG

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...