Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowa ładowarka a jednak...


Recommended Posts

Witam serdecznie. Przejdę od razu do rzeczy, otóż:

posiadam ową ładowarkę http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_ladowarki/ladowarka_z_balanserem_do_akumulatorow_lipo_li-ion_o_napieciu_7_4v_11_1v_firefox-1868.html naładowałem nią dwa może trzy razy swoją baterię i co się okazało za czwartym ... ?

Otóż bateria za każdym razem gdy ładowała wydawała delikatne trzaski, paliły się lampi a po naładowaniu gasły, w tym przypadku jest na odwrót, bateria mimo częściowego rozładowania podczas podłączenia wydaje podobne trzaski aczkolwiek nie zapalają się żadne lampki od ładowania przez co nie jest ładowana bateria. Proszę o pomoc czy da się to jakoś naprawić czy niestety pora na kolejną ładowarkę. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. Mieliście panowie racje. Padł zasilacz. Ale pojawił się jeden, większy problem podczas gdy padła mi ładowarka moja lipo była rozładowana (częściowo). Trzymałem ją w lodóweczce :P żeby nie straciła tak szybko energii puki nie znajdę zasilacza, co się okazał ? Bateria nie reagowała na sygnały ładowarki, wysłałem ją do krakmana i czekam na odpowiedz, miejmy nadzieję, że naprawią lub wymienią na nowy. Dziękuję za pomoc użytkownikom "KubaK i Rycerz" :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...