Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam! Przeszukałem forum na temat TEJ repliki, ale oprócz kilku tematów bez odpowiedzi w stylu o dł. lufy nie znalazłem, dlatego postanowiłem założyć ten temat. Czy ktoś miał/posiadał w łapkach tą replikę i może coś więcej o niej powiedzieć? Jak wygląda sprawa z zasięgiem skutecznym, awaryjnością (a co za tym idzie dostępnością części) no i ewentualnym tuningiem... Wiem, że za te 500/550zł to nie będzie replika idealna jak Systema, no ale czy warta kupna w tym przedziale, czy może lepiej kupić coś innego (oczywiście poza standardową cm.028 :wink: )...? Z góry dzięki za odpowiedź, a jeśli jakoś przeoczyłem już taki temat to będę wdzięczny za link...

Edited by Tosio
Link to post
Share on other sites

Tylko Cyma.Sam mam CM.040C(aks74n) i CM.048S(akms) i na nic innego bym ich nie zamienił.niezawodne, solidne i przedewszystkim stosunek - ile płacisz/co za tą kase dostajesz jest zajebisty.: D

Pozdrawiam.

No tak, ale modele co podałeś to na krakmanie 650zł+... Z cym jedynie myślałem nad cm.032 lub ostatecznie słynnego już kałacha cm.028, ale chciałem właśnie coś "ambitniejszego" niż 028 :wink:

 

Wracając do tematu, rozumiem, że szkoda wywalać pieniędzy na tą eMkę... Dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

No tak, ale modele co podałeś to na krakmanie 650zł+... Z cym jedynie myślałem nad cm.032 lub ostatecznie słynnego już kałacha cm.028, ale chciałem właśnie coś "ambitniejszego" niż 028 :wink:

 

Wracając do tematu, rozumiem, że szkoda wywalać pieniędzy na tą eMkę... Dzięki za pomoc!

 

Nie wiem dlaczego szkoda. Ja mam http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-5781m_rasii_cqb_boyi-2641.html i puki co wypluł około 4000 kulek i działa jak trzeba. Dobre wykonanie, wszystko ładnie pracuje. Zasięg i celność też znośna a nie wszyscy lubują się w serii AK. BI-5181M to pewnie wewnętrznie to samo co i mój.

Link to post
Share on other sites
Jeśli brzydzi Cię cm.028 weź Ak od Boyi.

Nie rozumiem... Ogólnie nie polecasz M4 od BOYI (coś nawet na forum ogólnie piszą, że to kiepska firma), a w następnym poście podajesz mi linki do replik BOYI w podobnym przedziale cenowym co M4... Czegoś tu chyba nie rozumiem :icon_eek2:

Link to post
Share on other sites

Bo do kałachów boyia jest wkładany inny gb chyba, poza tym tak czy siak są dużo mniej awaryjne od emek.

 

Nie wiem dlaczego szkoda. Ja mam http://www.taiwangun..._boyi-2641.html i puki co wypluł około 4000 kulek i działa jak trzeba. Dobre wykonanie, wszystko ładnie pracuje. Zasięg i celność też znośna a nie wszyscy lubują się w serii AK. BI-5181M to pewnie wewnętrznie to samo co i mój.

 

Również posiadam tą emkę, przemieliła nieco więcej niż twoja i zdążyła zaliczyć już jedną naprawę. Jak dla mnie jest git, skończy się gwarancja to sobie ją lekko przerobię no ale polecać bym innym nie polecał bo może i wykonanie, działanie i ogólne wrażenia są ok ale jednak jest to awaryjna replika a jest to dosyć poważna wada, szczególnie dla początkujących. A no i gb w BI-5181M jest chyba taki sam poza tymi rzeczami które są 'wzmocnione' w ras II (ale tego w sumie do końca pewny nie jestem).

 

Edit: A tak poza tym to jeżeli 'podchodzi' Ci seria G36 to może gieta JG albo Cymy była by dobrym wyborem.

Edited by Tona
Link to post
Share on other sites
Nie wiem dlaczego szkoda. Ja mam http://www.taiwangun..._boyi-2641.html i puki co wypluł około 4000 kulek i działa jak trzeba. Dobre wykonanie' date=' wszystko ładnie pracuje. Zasięg i celność też znośna a nie wszyscy lubują się w serii AK. BI-5181M to pewnie wewnętrznie to samo co i mój. [/quote']

Tak, tylko różnica w cenie to 200zł, więc w jakość (wykonania) z pewnością też się to przekłada... Poza tym, jak napisał Lesio 4k kulek to raptem 1 paczka... Tyle można wystrzelać zaraz po zakupie sprawdzając ją..

Link to post
Share on other sites

No właśnie wiem, że Kałaszki cymy są dobre i już dawno bym je kupił i w ogóle nie zakładał tego tematu, no ale właśnie jakoś średnio mi pasują ogólnie AK... Bardziej się widzę z jakimś M4/M16 lub M14, ostatecznie G36...

 

Właściwie jak tylko znajdę odpowiedź ile kosztuje naprawa/wymiana selektora ognia w M14 cymy (przeglądam ten 70 stronicowy temat i wiem, że się psuje, ale brakuje mi konkretów how much) to ją najprawdopodobniej kupię, bo od zawsze mi się podobała :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...