Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lepsza bateria do JG G36 stock


Recommended Posts

Witam,

 

Bardzo proszę o pomoc z wyborem drugiej (zapasowej) baterii do JG G36 (G608).

W instrukcji napisano, że zaleca się kupienie 8,4V SD Type Mini Battery Pack o poj. 600mAh...

 

1. Czy taką pojemność (600 mAh) ma też stockowa bateria? Ile kulek można wystrzelić, gdy bateria jest w pełni naładowana? Jadę na manewry i nie chciałbym mieć szybko wyładowanej baterii... której nie będzie gdzie doładować. A ponadto czas ładowania to 6,5 godz.... stockową ładowarką....

 

2. Czytałem, że baterie Firefox nie mają najlepszej renomy... Które z poniższych polecacie ze swojego doświadczenia?

http://tinyurl.com/635lfpf

 

3. Kupiłem ładowarkę IMAX B6 (która do mnie niedługo dotrze): jak ją trzeba nastawić, aby ładowała stockową baterię i baterię, którą ewentualnie poradzicie?

Edited by Hanuman
Link to post
Share on other sites

 

 

1. Czy taką pojemność (600 mAh) ma też stockowa bateria? Ile kulek można wystrzelić, gdy bateria jest w pełni naładowana? Jadę na manewry i nie chciałbym mieć szybko wyładowanej baterii... której nie będzie gdzie doładować. A ponadto czas ładowania to 6,5 godz.... stockową ładowarką....

 

2. Czytałem, że baterie Firefox nie mają najlepszej renomy... Które z poniższych polecacie ze swojego doświadczenia?

http://tinyurl.com/635lfpf

 

3. Kupiłem ładowarkę IMAX B6 (która do mnie niedługo dotrze): jak ją trzeba nastawić, aby ładowała stockową baterię i baterię, którą ewentualnie poradzicie?

 

 

1. Stokowy JG ma pojemność 1100 -> przynajmniej jest tak napisane na ogniwach. Ja ją dawno dawno nabijałem do ~900mAh

Pamiętaj, że to frontu JG wchodzi bateria 9,6V mini. Trzeba tylko wyciąć ten wystający plastik.

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=91_52&products_id=728

 

taka napewno wchodzi... Wiem miałem ją 3 lata.

 

2. FF bardzo dobre jak trafisz dobry egzemplarz, 4/5 jest dobrych, masz pecha to nie kupuj FF. Kup dla bezpieczeństwa SANYO.

 

 

3. Gratulacje udanego zakupu... Dasz sobie radę z nią sam:P

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Ja przy stockowym GB używam LiPo 7,4 2200 mAh 20C. ROF i reakcja na spust, delikatnie lepsza, bateria jest wielkości 8,4 Mini i biorąc pod uwagę niewielkie zużycie prądu przez replikę starczy na bardzo długo (nigdy nie udało mi się jej rozładować, ale gram na real-capach), nie ma też problemów zimą

 

Do fronta G36C JG wchodzi i 12V na ogniwach mini - ale trzeba wtedy piłować kilka rzeczy ( w wątku o tuningu zamieściłem jak to zrobić). W dobie LiPo nie widzę już jednak sensu takich zabiegów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...