Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakupiony CM028S Pytania konserwacji.


Recommended Posts

Widziałem juz sporo modeli Cymki 028 S i odpadania nie doświadczyłem. Ale są pewne luzy na kolbie i jest ze słabego materiału, dlatego skakanie po niej nie jest polecane. Ale odpadanie kolby? proof or didnt happen!

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

To prawda w moim CM 028-S juz po woli zaczyna kolba nawalać, są dosyć mocno wyczuwalne luzy. Ale na chwilę obecną nie przeszkadza mi to, i wolę replikę z składaną kolbą chociaz z względu na to że jest łatwiejsza w transporcie.

 

Jak pisałem, będzie więcej pytań.

 

Tak więc mam zamiar kupić maskę ochronną na twarz, mam kilka typów pomózcie mi wybrać.

 

Coś takiego + Gogle osobno

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_helmy_ochrona/lekka_maska_ochronna-black_acm-2410.html

 

Coś takiego, tylko się zastanawiam czy ta siatka nie będzie pogarszała widoczności:

http://gunfire.pl/product-pol-1152190730-Maska-ochronna-na-twarz-.html

Link to post
Share on other sites

Nie ma co oszczędzać na ochronie na oczy. Piszę to wyciągając wniosek z podanych linków.

Ja od siebie moge polecic ESS NVG na allegro używki możesz dorwać do 60zł. Na nich się nie da zawieść.

Inne google które miałem na sobie to tylko Bolle x800, ze względu na moje okulary nie są najwygodniejsze.

A tej Maski z siatką to nie radze, może wytrzyma wiele, ale zawsze jest wieksze ryzyko niż z lepszymi goglami.

Do gogli zakup sobie Maske siatkową typu kryj-ryj. Będziesz 'ładniej' wyglądał niż w tym plastiku i czuł się pewniej.

Edited by infektius
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...