Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące tych okularów - czy da się je nosić z okularami korekcyjnymi? Polecacie je? Jakie są ich dobre i złe strony? I jeszcze jedno pytanie: mam gogle, od których etykietka mówi, że wytrzymają strzał kulką 6mm z prędkością 45m/s - nie ma napisanej wagi kulki, wie ktoś o jaką chodzi?

Link to post
Share on other sites

Nie, nie darady ich nosić z okularami korekcyjnymi. Osobiście polecam, są wygodne i mało parują. Prawdopodobnie chodzi o kulke stalową o wadze o,86g

Ok, dzięki za pomoc, mógłbyś podać jakieś gogle, które są bardzo wytrzymałe i nie parują? Bardzo mi na tym zależy, gdyż nie zamierzam rezygnować a dłuższy czas z asg z powodu potrzeby zakupu soczewek... Mam niby okulary i wygladają na bardzo wytrzymałe, w pełni wchodzą na twarz, mam też gogle Bolle Pilopsi, ale parują, no i te które opisywałem.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz bardzo dobre i NIE PARUJĄCE gogle to kup ess'y z wiatraczkiem. Jeśli gogle nie maja wiatraczka to nie możliwe jest żeby nie parowały, nie ważne jakiej by były firmy, jakości i ile by kosztowały. Zawsze będą parować w mniejszym lub większym stopniu.

Link to post
Share on other sites

ESS turbofany są akurat najsłabsze z gogli turbowentylatorowych. Lepiej poszukat Smith Optics OTW Turbofan (oni to wogóle wymiślili) albo Revison Desert Locust Fan. I potwierdzam - to jedyne gogle które nie parują ani nie zachodzą wilgocią (różne zjawiska)

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Szukamy, nie klepiemy bezmyślnie.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...