Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Wlasnie stoje przed wyborem kupna mojej pierwszej repliki AEG i jedna z opcji jest M14 od TMa ale nie znalazlem zadnej replili w wersji EBR albo SOPMOD a tylko takie wchodza w gre.

Konversion kit od G&P kosztuje wiecej niz sama replika wiec tez lipa.

Jesli ktos ma jakis pomysl czy da sie cos z tym zrobic za rozsadna cene bede bardzo wdzieczny za wszelkie porady.

Wiem ze sa gotowe chinskie EBR-ki ale one mnie nie interesuja.

Jesli nic sensownego nie da sie w tej sprawie srobic to kupie M4 SOPMODA od TMa

 

[Co to jest "konversja"?!]

Link to post
Share on other sites

Witam.

Wlasnie stoje przed wyborem kupna mojej pierwszej repliki AEG i jedna z opcji jest M14 od TMa ale nie znalazlem zadnej replili w wersji EBR albo SOPMOD a tylko takie wchodza w gre.

Konversion kit od G&P kosztuje wiecej niz sama replika wiec tez lipa.

Jesli ktos ma jakis pomysl czy da sie cos z tym zrobic za rozsadna cene bede bardzo wdzieczny za wszelkie porady.

Wiem ze sa gotowe chinskie EBR-ki ale one mnie nie interesuja.

Jesli nic sensownego nie da sie w tej sprawie srobic to kupie M4 SOPMODA od TMa

Może tak polskie znaki jaśnie Panie?

 

Zostaje Ci w takim razie jedynie M14 G&G i STAR w wersji EBR...

Link to post
Share on other sites

Cerber przecież jak Ci się nei podoba to czytać nie musisz? To że ktoś w UK mieszka nie znaczy ze nie może na rodzimym forum pytań zadać. A że ma problemy z pisownią raczej nie nie jego wina. 2 sprawa że w zielonych raczej nie założy tematu bo konto ma już koło roku. 3 sprawa jak nie masz nic niekawego do powiedzenia to po co się udzielasz?

 

Moim zdaniem pozostaje ci M4 sopmod jak koniecznie chcesz TM. EBR to chińczyk albo drogie konwersje. No chyba że się przekonasz na zwykła M14 to wtedy poluj na G&G.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzieki Kalashnikov za wyczerpujace info.

Jesli zdecyduje sie na M14 to jednak TMa raczej wezme i prawdopodobnie w wersji SOCOM bo ogranicza mnie 320fps a kilka sklepow w UK robi tuning przy zakupie wiec sam nie bede musial nic tam grzebac bo w tym cienki jestem narazie.

 

A tu mi cos jednak z kapelusza wypadlo :)

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?tabpage=1&item=GD-ACC-M1401&search=searchItem&searchFrom=searchItem&rs=Marui%20AEGs

 

co prawda nie o to dokladnie mi chodzilo ale +5 do lansu dodaje ^^

Edited by dziuras
Link to post
Share on other sites
Sorki ale 6 lat w UK robi swoje a poza tym ja nie pisze tu dyktanda wiec trzymajcie sie tematu jesli lapiecie sens tego o co pytam.
Na forum wymagamy stosowania poprawnej polszczyzny i zgadzałeś się na to akceptując regulamin przy zakładaniu konta.
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Odswieze kotleta bo cos znalazlem:

 

http://www.arniesairsoft.co.uk/reviewpost/showproduct.php/product/739/title/trigger-happy28tgs-29-ebr-cqb-conversion/cat/49

 

Jest to konwersja EBR CQB prawdopodobnie dedykowana dla replik od TM-a

cena jest calkiem przystepna a wykonanie podobno dobre i niby jest znacznie lepiej wywazona niz ta od G&P.

 

Informacje te znalazlem na innych forach ale jesli ktos ma takie cos lub mial to w rekach to prosze o potwierdzenie czy te newsy sa prawdziwe.

Mam jeszcze dwa pytania mianowicie czy da sie w to wpakowac takze wersje SOCOM i czy oprocz przedluzenia kabelka od baterii potrzebne beda jakies inne modyfilacje

 

Dzieki

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...