Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Po strzelance coś mi nie grał z uchwytem, cos w nim latało, rozkręcam a tu niespodzianka kawałek szajsmetalu. I teraz trwoga od czego się to urwało. GB w życiu nie wyciągane z repliki, gdyż nie mam zielonego pojęcia jak go wyciągnąć. Replika strzela normalnie ale wole nie ryzykować. Dlatego też pytanie do was: Co to jest i co z tym zrobić? Wygląda to tak kawaek.jpg A szerokie jest na 8 mm. Prawdopodobie urwane zostało z lewej strony GB.

Link to post
Share on other sites

Hmm Patrząc na to że faktycznie część była od strony"guziczka" od blokady kolby i że dostało się do uchwytu pistoletowego skłaniam się do wersji z zatrzaskiem. Widać na nim rysy odpowiadając śrubie od kolby. Ale zatrzask wydaje mi się cały (co prawda jest to ocena polegająca na odkręcniu pokrywki i caglądaniu od dołu) choć nie zdziwił bym sie gdyby Kacper miał racje. Przeglądałem zdjęcia GB rozkreconych i ni hu hu takowej części nie spotkałem.

Link to post
Share on other sites

na moje oko wypadła ona od strony selektora. jest to częśc mocująca cały ten syf na kolbie (od strony selektora) bez którego i tak się dobrze trzyma. Zajrzyj na topik poświęcony tej replice, miałem tam opisany swój problem - może masz coś podobnego. W każdym razie, radzę uważac, by nie zgubic kilku części z prawej strony kolby.

pozdrawiam

 

ps. obecnie sam nie mam tej części w swojej replice a kolba trzyma się ok

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...