Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

g36c m85 (double eagle)


Recommended Posts

to prawdopodobnie i tak za dużo

 

pozwoliłem sobie sprawdzic - bateria 700 maH, zakładając że ładowarka ma moc około 200 (tej informacji nie udało mi się znaleźc), powinno się ładowac niecałe 5 godzin

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites
g36c m85 (double eagle)

 

Jak będziesz kupował akumulator to zakup sobie jeszcze ładowarkę mikroprocesorową Imax B6

 

Najpierw to proponuję zmienić replikę. Bo kupowanie Imax'a B6 i nowej batki do czegoś takiego chyba mija się z celem.

Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że kupowanie akumulatora (~100 zł) oraz ładowarki (~200 zł) do repliki za 100 zł trochę mija się z celem, chyba, że mają to być zakupy na przyszłość. Ale wtedy akumulator powiedzmy z zakresu 8,4-9,6V może się okazać zbyt mocny dla jego obecnej repliki, co skróci jej żywotność.

 

A mając 300 zł na taki zestaw, to i tak lepiej wziąć... zgadza się - Cymę.

Link to post
Share on other sites
Tylko kto powiedział,że on chce zmiany repliki może osiągi jego repliki go zadowalają

 

Nikt go do niczego nie zmusza ;), ja tylko sugeruję. Poza tym nie do końca wiemy czy nie strzela dlatego że z batką się coś stało, równie dobrze mogło się coś w replice stać. Wtedy głupio by było kupować sobie Imax'a i nową batkę do nie działającej repliki. Za 200 zł ( czyli tyle ile minimalnie musiałby wydać na batkę + ładowarkę ) można by wyhaczyć jakąś używaną cymkę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...