Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Posiadam replikę MK 12 Spr firmy Boyi . Wymieniłem w nim póki co tylko lufę , a teraz chciałbym dodać mu trochę mocy . Myślałem nad wstawieniem sprężyny m140 i dokupić kilka części do gearboxa , ale dopytałem się trochę i dowiedziałem się ze będę musiał wymienić mniej więcej wszystko. Więc zastanawiam się czy nie kupić całego wzmocnionego gearboxa żeby wytrzymał 140 . Prosiłbym również o ewentualny link do produktu .

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Przeczytałem co ja właściwie napisałem i widzę , że tak w sumie to nawet nie zadałem pytania . Chodziło mi właściwie o link do jakiegoś gearbox'a który wytrzyma 140 lub czy miałoby jakikolwiek sens kupic gearbox wzmocniony z m150 i zamienić sprężynę na 140 .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Szkielet polecam http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4499

 

Co do samej repliki to:

 

-Usztywnij lufę ponieważ we wszystkich SPR`ach jest tzw. efekt pływającej lufy..

Należy w froncie wkręcić śruby usztywniające lufę

 

-wymień zębatki ponieważ są tak trwałe jak plastelina..

 

-Szkielet może i wytrzyma M140 ale na dłuższa metę i tak się posypie jak większość ZnAl`owych V2..

 

-wymień silnik (polecam XHT Turbo)

 

-tłok na np. XHT ze stalowymi zębami

 

i to w zasadzie wszystko ;)

 

Co prawda ja bym jeszcze wymienił:

 

-okablowanie

-komorę HU (i gumkę)

-lufę

-zestaw cylindra

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Szkielet polecam http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=4499

 

Co do samej repliki to:

 

-Usztywnij lufę ponieważ we wszystkich SPR`ach jest tzw. efekt pływającej lufy..

Należy w froncie wkręcić śruby usztywniające lufę

 

...

Polecasz szkielet którego nie ma w sprzedaży :) Dobre...

To ja od siebie podpowiem: Jak gdzieś dorwiesz to wstaw pancerny szkielet KWA. Jak nie, to dołóż do tego co masz szyny z blachy ,i podeprzyj komore - spokojnie to SP150 wytrzyma...

 

A to z tym usztywnianiem lufy....litości...

ABSolutnie w niczym to nie przeszkadza. Mi się podoba np. ten "efekt" ..., co kto lubi.

 

@ autor Co do reszty tuningu, to tak jak zauważyłeś, w zasadzie wypada wymienić tu wszystko więc może skuś się na jakiś kompletny zestaw FTK - Guardera czy Systemy...

Pozdro 600.

Link to post
Share on other sites

Polecasz szkielet którego nie ma w sprzedaży :) Dobre...

To ja od siebie podpowiem: Jak gdzieś dorwiesz to wstaw pancerny szkielet KWA. Jak nie, to dołóż do tego co masz szyny z blachy ,i podeprzyj komore - spokojnie to SP150 wytrzyma...

 

A to z tym usztywnianiem lufy....litości...

ABSolutnie w niczym to nie przeszkadza. Mi się podoba np. ten "efekt" ..., co kto lubi.

 

@ autor Co do reszty tuningu, to tak jak zauważyłeś, w zasadzie wypada wymienić tu wszystko więc może skuś się na jakiś kompletny zestaw FTK - Guardera czy Systemy...

Pozdro 600.

 

 

 

Zobacz, kiedy został napisany post, potem się wypowiadaj...

 

 

Link to post
Share on other sites

Polecasz szkielet którego nie ma w sprzedaży :) Dobre...

To ja od siebie podpowiem: Jak gdzieś dorwiesz to wstaw pancerny szkielet KWA. Jak nie, to dołóż do tego co masz szyny z blachy ,i podeprzyj komore - spokojnie to SP150 wytrzyma...

 

A to z tym usztywnianiem lufy....litości...

ABSolutnie w niczym to nie przeszkadza. Mi się podoba np. ten "efekt" ..., co kto lubi.

 

@ autor Co do reszty tuningu, to tak jak zauważyłeś, w zasadzie wypada wymienić tu wszystko więc może skuś się na jakiś kompletny zestaw FTK - Guardera czy Systemy...

Pozdro 600.

 

 

Heh.. Mówisz że śmieszne jest to że polecam GB który nie jest w sprzedaży a ty piszesz

Jak gdzieś dorwiesz to wstaw pancerny szkielet KWA"

Jak byś chociaż wpisał w wyszukiwarkę GB CNC lub GB AL 7075 to na pewno byś znalazł więcej bo są te GB sprzedawane przez XHT, SHS i SS z czego przynajmniej jeden sklep w Polsce je sprzedaje (Krakman)

Dodatkowo polecanie GB ZnAl`owego i dodawanie do niego "pancerny" jest śmieszne bo każdy wie że przy temperaturach niskich GB te pękają zwłaszcza V2 które ma kilka słabych punktów i potrafią pękać nawet przy M120..

 

No ciekawe ;) Lubisz efekt pływającej lufy który dodaje swoje do rozrzutu.. No fakt po co skupienie w karabinie wyborowym... No chyba że robisz z tego karabin wsparcia..

Link to post
Share on other sites

W kwa nie ma grama znalu. Czytałeś jakie sprężyny tan pchają? Czem moje na m120 jeszcze się nie sypnęło?

 

Zobacz sobie to wzmocnienie w przedniej części, tam przy nawet m150, nie ma prawa nic pęknąć...

 

Z tym bojcem będzie sporo zabawy, żeby przy m140 wszystko ładnie działało. Zastanów się na gotowcem, choćby i kwa.

Link to post
Share on other sites

A używałeś repliki w zimie ?? Znam osoby które miały w Boyi M140 więc to żaden wyczyn..

Wiem że KWA ma wzmocnienia i chwała im za to ale mogły by być trochę większe dodatkowo choć by nie wiem z jakiego metalu był zrobiony za tą kasę i tak nie dorówna GB z AL 7075 które jak zapewnia sprzedawca spokojnie wytrzymają M210 dodatkowo AL ma to do siebie że zanim pęknie się rozciągnie.. A metalowa komora powinna go jakoś zablokować..

 

Widziałem szkielet KWA.

 

Strzelałem z SPR a nawet mam jedno w częściach ale nie mam czasu go złożyć.

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...