Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam dylemat ponieważ chce przerobić Moją g36 na wyborówkie albo na broń wsparcia co waszym zdaniem jest tańsze i bardziej przydatne na team 10 osobowy. Prosiłbym też o napisanie co trzeba wymienić. Firmy repliki niestety nie pamiętam. Mam batkie 9,6 firefoxa i gumkie guardera reszta nie ruszana. Jest to wersja na 4 dziurki w konserwacji ( nie wiem jaki to typ) Wiem że było dużo tematów z tuningiem ale jakoś tak nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie.

Link to post
Share on other sites

Witam mam dylemat ponieważ chce przerobić Moją g36 na wyborówkie albo na broń wsparcia co waszym zdaniem jest tańsze i bardziej przydatne na team 10 osobowy

wsparcie MG36.. http://i476.photobucket.com/albums/rr125/GaZam360/GUNS/MACHINE%20GUNS/mg36.jpg

jesli wyborowy to wyjdzie DROGO ;) i brzydko ;) http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCyZGR11aSNU4hK0F39zsmzvUkruJ08424QxhaoNVcYIIsTOg4Eg&t=1

 

Prosiłbym też o napisanie co trzeba wymienić. Firmy repliki niestety nie pamiętam. Mam batkie 9,6 firefoxa i gumkie guardera reszta nie ruszana. Jest to wersja na 4 dziurki w konserwacji ( nie wiem jaki to typ) Wiem że było dużo tematów z tuningiem ale jakoś tak nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie.

 

jakie 4 dziurki do konserwacji??

 

chodzi ci o frontgrip??

 

co do tuningu:

 

to jesli masz inna wersje niz normalną z 6cioma dziurkami w chwycie przednim to dobrze by bylo wymienic cylinder na typ 0 zeby uciagnal lufe 455 mm.

zebatki w jg były dosc dobre wiec jakis czas ci pomiela..

 

a co nalezy wymienic sprawdz sobie tutaj : http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=73

 

to przykład zrobiony przez zbrojownie.. dobra wytrzymalosc.. ;)

 

to tyle chcialem rzec.. dobrym pomyslem jest dorzucenie mosfeta do wsparcia..

Link to post
Share on other sites

Twierdzenie czy dana replika jest brzydka jest trochę na wynos.

 

A nawet "na wyrost". Pewnie kolega ma gietę średniej długości, przydałoby się zmienić front na dłuższy, z dwójnogiem, mag na bębnowy (jeśli chcesz broń wsparcia z wyglądu). Jeśli tylko osiągi, to wysyłasz do dobrego serwisanta i on to robi za Ciebie (bo po Twoich postach i "dziurach w konserwacji" wnioskuję, że sam nie znasz się nawet na tym którą stroną maga włożyć).

Link to post
Share on other sites

Lesio poprostu nie wiedziałem jak napisać ( i wiem jak magi wkładać ). Jest to tak jak tam Użytkownik (Lesio) napisał średnia długość giety. Dzięki wszystkim za odp. Ale bardzo chętnie poczytam jeszcze inne

Edited by pepe1345
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...