Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jakie kulki i gumka do takiego customa


Recommended Posts

Witam was bardzo serdecznie. Mam mały problem w doborze kulek i gumki hop up do mojego ukochanego customa- Tantala. Mam gearboxa od cm.048 z metalową doszczelnioną dyszą, sprężyna m150, wszystko oczywiście szczelnie. Dalej posiadam metalową komorę SRC(która ma "wbudowany" dystanser typu h.), specke również SRC. No i właśnie problem jest w doborze gumki. Mam wybór między czarnym madbull-em shark, czarną systemą, czarnym guarderem i gumką SRC. Kolejny problem to waga i firma kulek. 0.25 to są już za lekkie. Czy inwestować w 0.28 czy wyżej( 0.30)?

Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka, że sam musisz sprawdzić na której gumie będzie najlepiej. Z tych co wymieniłeś chyba najsensowniej wziąć Systemę, choć przy takiej mocy może warto byłoby się zainteresować czarnym Guarderem. Czarny Madbull może być za twardy nawet do takiej mocy, o SRC się nie wypowiem, bo nie miałem.

 

Co do opinii wcześniej tutaj wypisanych, u mnie z kolei czerwone Madbulle działały/działają (P90 / M249), natomiast guma DF z wypustkami w P90 GFC nie spisywała się w ogóle, dodatkowo uciekało 20FPS w stos. do choćby Systemy. Z kolei znajomy używał jej swego czasu w AK z 430FPS i bardzo chwalił...

 

Dlatego też radzę Ci nie sugerować się w pełni tym co wypisują tutaj ludzie, bo nie zawsze musi być tak samo w przypadku Twojej giwery. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...