Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podróbka czy oryginał Uvex ?


Recommended Posts

Witam,

 

Zamierzam kupić sobie nowe okulary. Z polecanych na forum znalazłem na allegro Uvex I-vo. Dla pewności jednak chciał bym się dowiedzieć czy okulary od tego użytkownika są oryginalne i czy ktoś zamawiał już od niego ?

 

http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-uvex-i-vo-sportowy-design-i1620481841.html

 

Nie chciał bym kupić okularów, które rozpadną się przy pierwszym kontakcie z kulką gdyż będzie to jakaś marna kopia.

 

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A jakie macie opinie na temat ściemniających okularów w lesie? Nie będzie to pogarszało widoczności późną porą? W lesie jak wiadomo ciemno i tak a tu jeszcze okulary ściemniające? Tymczasowo wybrałem ściemniające właśnie tylko dla tego, że nie będę ich używał tylko w ASG a przydały by mi się porządne okulary.

Link to post
Share on other sites

No cóż, okulary przyciemniane są głównie do przestrzeni dobrze oświetlonych. Kilka razy zdarzało mi się strzelać w okularach przyciemnianych w lesie czy też późnym popołudniem i stwierdzam, że jednak przydałby się bezbarwny wizjer na owe okazje. Uvex I-Vo ma ten plus, że masz możliwość wymiany szybek, które możesz kupić na allegro (ostatnio widziałem zestaw - ciemna, brązowa, żółta i bezbarwna za ok. 25zł).

 

EDIT:

Linki do wymiennych szybek - http://allegro.pl/wymienne-szybki-do-uvex-i-vo-wszystkie-kolory-uv-i1614699262.html

 

Ten sam allegrowicz sprzedaje także same uvexy, więc można na przesyłce przyoszczędzić.

Edited by piter51
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to mojemu koledze jakiś felerny egzemplarz się trafił... nie wytrzymały uderzenia z 5m stockową repliką BOYI'a

Niemożliwe. Napewno miał IVO? Może wcześniej miał porysowane, uszkodzone jakoś. Bo nie chce mi się wierzyć w powyższe...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...