Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wysuwająca się szczerbinka Glock 17


Recommended Posts

Guest Aztek_PL

Witam,

Ostatnio zaczęła mi się wysuwać szczerbinka w G-17 od KWA. Pewnie jest to spowodowane lekkim nadpiłowaniem/odkształceniem jej w miejscu wchodzenia w szynę. W każdym razie pytanie do Was - co zrobić, aby ją utrzymać na miejscu? Klejenie odpada, bo nie jestem zwolennikiem trwałych przeróbek. Kupienie nowej również odpada, bo mam bardzo ograniczony budżet. Najlepiej coś w stylu "Do It Yourself". Dobrze by było, gdyby całość po zabiegu w miarę dobrze wyglądała. Jakieś pomysły?

Pozdrawiam

Edited by Aztek_PL
Link to post
Share on other sites

swoją przykleiłem klejem typu butapren, siedzi jak trzeba a w razie "W" da się ją bezproblemowo zdemontować, więc nie jest to "trwała przeróbka"

 

 

 

P.S. czepliwi wynocha, przeczytałem co napisał w pierwszym poście :icon_biggrin:

Edited by Amon123
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

troche spozniona odpowiedz ale ja w swoim glocku robie tak wykrecam troche srobke 18 (http://www.kwausa.com/forums/uploads/monthly_04_2008/post-1-1209424611.jpg) sciagam szczerbinke pod nia znajduje sie otwor prowadzocy do srobki 18 wsadzam tam zapalke lamie wsuwam szczerbinke dokrecam srobke muszka sie trzyma aczkolwiek pewnosci nie mam czy w glocku 17 jest tam ten otwor bo mam 18C ale moze to komus pomorze (chyba pomoże) :P

 

Ortografia człowieku, to nie jest Onet.pl!

Ortografia, interpunkcja, znaczenia słów- jakie pomorze?

Nowe zdanie zaczynamy wielką literą...

 

Kolejne takie posty będę kasował z automatu!

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...