Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amon123

Użytkownik
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Amon123

  Buty

  Wukasz, dzięki za porady, problem udało się rozwiązać, buty uratowane :icon_biggrin:. Okazało się, że szczotkę w domu posiadam, jednak tym razem zbawienna okazała się pianka do tapicerki firmy K2 - świetnie poradziła sobie z zabrudzeniami. Nad woskowaniem poważnie się zastanowię :)
 2. Amon123

  Buty

  Potrzebuję rady dotyczącej czyszczenia jasnych zamszowych butów. W dniu wczorajszym podczas łażenia po terenie udało mi się (niestety) upaćkać moje 5.11 popiołem (tak to jest jak człowiek nie patrzy pod nogi tylko lezie przed siebie :icon_neutral:). Czy znacie jakieś metody czyszczenia zamszu tak aby go nie zniszczyć? Bardzo lubię moje butki i chciałbym żeby mi jeszcze posłużyły w stanie choć trochę przypominającym ten sprzed dnia wczorajszego. Z góry dzięki za pomoc
 3. Amon123

  MIWO Praszka

  mam pytanko: czy cordura określana na stronie miwo jako "polska" wz.93 to ta na której kolorystykę wielu się uskarża? ma ktoś może zdjęcia porównujące cordurę polską wz.93 z miwo do tej używanej przez specops lub janysport?
 4. swoją przykleiłem klejem typu butapren, siedzi jak trzeba a w razie "W" da się ją bezproblemowo zdemontować, więc nie jest to "trwała przeróbka" P.S. czepliwi wynocha, przeczytałem co napisał w pierwszym poście :icon_biggrin:
 5. Jakiego gazu używasz? Sprawdź, czy przy składaniu sprężyna powrotna opiera się na "środkowym schodku" jaki tworzy lufa zewnętrzna z wewnętrzną. Śruba w tylnej części zamka jest dokręcona? EDIT: literówka
 6. Amon123

  G36 Ares

  G36 produkcji Aresa, najnowszej serii produkcyjnej, sygnowane przez HK/Umarex jest dostępne w ofercie sklepu bron.pl, niestety za kosmiczne pieniądze (skąd oni takie ceny wzięli?) tu macie linki: http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Karabiny-elektryczne/Karabin-ASG-H-K-G36-celownik-i-kolimator/27197 http://www.bron.pl/shopbron/product/AIR-SOFT-GUN/Karabiny-elektryczne/Karabin-ASG-H-K-K-Blow-Back-kal.-6-mm/29988 sam mam replikę tego producenta (model C) i jestem zadowolony: wykonanie porządne, zasięg i celność pomimo tak krótkiej lufy są zadowalające, na 9,6 jest z niej mała
 7. Nie planuje ktoś może zakupów na WGC lub Redwolfie w najbliższym czasie? Z chęcią bym się podpiął bo potrzebuję trochę sprzętu.
 8. możliwe, że od spodu tłumika płomienia jest taki malutki imbus, trzeba go najpierw odkręcić
 9. Może w ramach zestawienia najpopularniejszych modeli (TK, WOC, Ino i WE) pokusilibyście się o zrobienie porównania, które z pewnością ułatwi wybór gazowej eMki tym, którzy jeszcze mają jakieś wątpliwości, a zawierałoby ono m.in: - ilość kulek, jaką da się wystrzelić na jednym nabiciu gazem - skuteczny zasięg i celność wersji stockowych (lub im jak najbliższych) - temperatura w jakiej odmawia posłuszeństwa (na bazie doświadczeń z minionej zimy) itp. szukałem takiego porównania, ale niestety nie znalazłem. A mogłoby być użyteczne. P.S. nie bijcie... :roll:
 10. Serią produkcyjną. Ten w specu jest ze starszej serii produkcyjnej i posiada oznaczenia ostrego, a ten u Coyotów jest z serii nowszej posiadającej oznaczenia "zbliżone do oryginału" oraz, ponoć, jakieś udoskonalenia wewnętrzne (chociaż dziad jeden raczy wiedzieć jakie). W ramach "świeższych" opinii o użytkowaniu: od prawie roku posiadam klocka 17 KWA-KSC (metal zamek bez oznaczeń, poza tym wszystko tak jak w KSC) i jestem z niego w pełni zadowolony: strzela równo, celnie i daleko, w zimie także dawał sobie radę, nie jest jakoś bardzo gazożerny i ani razu mi nie zsyfonił. Aktualnie ma na k
 11. Też miałem problem z tymi sprężynkami, jedna z nich mi się zagięła. Zapytaj w Capri, posiadają takie w swoim serwisie, dałem za nie 10 pln.
 12. ja mam pytanko z nieco innej beczki (jak ja lubię szukać dziury w całym :twisted: ) czy ktokolwiek z Was próbował stawić do swojego ICSa atrapę rury gazowej? czy jest to wogóle możliwe? :roll:
 13. Odgrzeję bo może to coś wyjaśni: pisaliście o blokującym się zamku - znam powód tego wybryku. Przy składaniu wnętrza zamka (lufa wewnętrzna i zewnętrzna) powstają swego rodzaju 3 "schodki". Sprężynę należy oprzeć na tym środkowym bo w przeciwnym wypadku zamek się zacina. Mam nadzieję że to pomoże niektórym użytkownikom tego modelu.
×
×
 • Create New...