Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka broń z serii "M" M4,M15 itd.


Recommended Posts

Witam.

W sprzedaje moje ak47 (cm.028) i mam zamiar zakupić jakąś M'kę ;), tylko problem w tym że wolał bym coś dobrego i w formie "odbioru osobistego" (wolę najpierw przetestować).

No i w tym leży mój problem, mój kumpel z ASG kupił sobie M'kę a dokładniej Classic Army - M15A4 Carbine - Sportline , (http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=3061&name=Classic_Army_-_M15A4_Carbine_-_Sportline)miałem zamiar ją kupić gdyż mieszkam w Poznaniu no i już strzelałem z tej broni, mi również wydaje się dobra. No i wyszło na to że on zakupił ostatnią! Powiedział mi że sprzedawca w SpecShopie, powiedział że kolejna dostawa z Classic Army będzie na końcu lipca x/, a broń najchętniej kupił bym do piątku, więc wyruszyłem w poszukiwanie jakiejś dobrej M'ki, do 500zł (dobrej... chodzi mi coś w typie tego Classic Army, nie jakaś wypasiona za 13244zł ;) ) No i tu zgłaszam się do was, mogli byście mi podsunąć jakieś linki od osób, może wy sprzedajecie, lub macie jakiś zaufany sklep poza Poznaniem, ale zaufany.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Sprzedajesz replikę, która kosztuje 350zł po to by kupić jakąś do 500zł? Dla mnie to głupota. Ale jeśli się uparłeś to na pewno nie eMka.

 

Wyszukiwanie... "eMka za 500zł"... nie znaleziono odpowiedników.

 

Aha i nie chcę źle wróżyć ale jest prawdopodobieństwo, że twój kolega nie będzie zadowolony zbyt długo.

Link to post
Share on other sites

Albo kup lepszą Cymę od modelu 040 w górę. Będziesz mile zaskoczony osiągami i wykonaniem.

 

ICS Universal jest ok, body jest z twardego tworzywa, które rzadko pęka. Tylko te nowe ICS-y bywają różnej jakości. Jak nie będziesz tuningował, to powinno śmigać. U nas jest mnóstwo ICS-ów, w tym kilka Universali, więc mamy to przetestowane.

Link to post
Share on other sites

No, tutaj to niestety ICS ostatnio pojechał po bandzie z plastikowym body. Nie wiem, czy trafił się kumplowi jakiś zryty egzemplarz, czy może miał po prostu takie szczęście, ale po upadku na ziemię powstało piękne pęknięcie tuż pod szyną ris (wzdłuż rączki przeładowania). Generalnie ICSy mają dobre bebechy, ale ostatnimi czasy coraz częściej zdarzają się podzielone zdania na temat ich body z ,,twardego'' abs'u.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...