Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Stalker

Użytkownik
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Stalker

 1. Cześć, zastanawiam się, jak mocną sprężynę można włożyć na stockowych częściach bez obawy o awarię?
 2. To raczej teoria spiskowa, bo "sianie" jest najczęściej efektem słabej lufy i słabych kulek, ewentualnie zniszczonej gumki. Podejrzewam, że różnica w wynikach w porównaniu do M4 to po prostu średnia jakość MadBulla, który jest propozycją budżetową. Jeśli coś trapi AUG-i, to raczej plastikowy korpus, który - tak jak w przypadku mojego - po dłuższym przebiegu zaczyna łapać luzy i cały układ staje się średnio szczelny. Ale to problem, który pojawia się dopiero po kilku latach użytkowania. :)
 3. Czy też mieliście problem z odkręceniem śruby do szybkiej wymiany sprężyny (chodzi o imbus, który jest w środku)? Za chiny nie mogę go odkręcić. Tavor niestety pierwszy raz odmówił posłuszeństwa. Naciskam spust i zero reakcji, prąd jest podawany do silnika, bo słychać jak próbuje się zakręcić, ale nic się nie dzieje. Wygląda, że to jakaś zacinka? Może mieliście podobny problem?
 4. W zbrojowni powinien być temat o tej replice. Miałem okazję z niej strzelać i mam bardzo miłe wspomnienia. Moim zdaniem nie ma wielkiego sensu jej tuningować, wystarczy wymienić gumkę i lufę. Co do akcesoriów, to masz szyny ris, więc wszystko będzie pasować. Moim zdaniem nie ryzykujesz.
 5. Tak ale moim zdaniem nie ma to wielkiego sensu. Wydłużysz replikę, a nie poprawisz osiągów.
 6. Dokup od razu górną szynę ris, żeby zamontować optykę. Poza tym wszystko gra. Czy funkcjonalna? Zapytaj większość jednostek specjalnych na świecie. ;)
 7. ASG to nie CS ;) Ogień ciągły w tej zabawie to w tej chwili niestety podstawa od czasu, gdy większość używa hi capów i zasypuje cię kulkami nie przejmując się faktem, że może skończyć im się amunicja. Strzelba daje dużo fanu, ale gdy walczysz ze znajomymi, którzy lubią zachować odrobinę realizmu w kwestii magazynków. Normalne strzelanki to zwykle młócka z hi capami w roli głównej.
 8. Na wszelki wypadek napiszę jasno: nie kupuj w airsoftxtreme.
 9. Na Allegro znajdziesz okulary SPECS balistyczne za 15 zł. Są dobre do asg. Z replik polecam też serię CM 031, która jest tak samo dobra jak 028, a lepiej wygląda (plastikowe drewno w 028 jest gorsze niż Zaporożec).
 10. Fakt faktem, że generalnie emki nie należą do najbardziej user friendly replik i tu kolega ma rację, że naczytał się wiele złego. O kałachach i G36 asg zwykle naczytasz się wiele dobrego, niezależnie od firmy. A że wiele osób z nimi biega, to dlatego, że są hamerykańskie i na słit fociach z neostrady ciągle je można zobaczyć. :icon_mrgreen: Wracając do tematu - dozbieraj do EA lub KWA (najlepiej LMT, ale one się już kończą). Albo kup G36.
 11. Kolego, to nie są zabawki. Repliki, które ci polecamy wytrzymają bez problemu kilka lat intensywnej zabawy w asg. Najlepiej trzymają się kolby, które mają stalowy zaczep, czyli stalowe RK Boyi.
 12. Jeśli masz 1000 zł to możesz kupić M4 Evolution Airsoft.
 13. W mojej G36 nie zauważyłem, żeby z powodu niskiej temperatury coś się działo. Miałem też kilka innych plastikowych replik i też strzelały, a strzelam się nawet przy -20 stopni.
 14. Pan_Flint polecił ci bardzo dobrą replikę, jest trwała i wygodna. Jeśli chcesz G36, to masz kilka ciekawych opcji (JG, Boyi, Cyma, Ares) i są one opisane w zbrojowni. Wystarczy tam wejść i przeczytać, co piszą ich użytkownicy.
 15. Zle nie jest, ale rewelacji tez nie ma. To nie jest TM, gdzie szczelnosc daje swietny zasieg. Odradzam jesli to ma byc 1 replika.
 16. Za ok. 700 zl kupisz Fala JG lub ZL. To fajna replika i jest full metal. Jest tez kilka dobrych replik plastikowych, ktore w oryginale sa z kompozytu: AUG, G36 czy P90. Jak widac plastik nie jest zly.
 17. Za te pieniądze polecam elektrycznego Glocka Cymy. Ma małą moc, ale kulka leci daleko. Replika jest mało awaryjna.
 18. Tragiczne. Ja też polecam elektryka MP5 Galaxy.
 19. Zanim zacznie się długi spór, radzę ci przeczytać ten wątek: http://forum.wmasg.pl/topic/137495-wybor-boczniaka/
 20. 360 fps to wystarczająca moc, zwłaszcza na początek. Jeśli replika bedzie dobrze doszczelniona, to kulka będzie lecieć daleko. W Tavorze Aresa mam 350 fps i nie widzę potrzeby posiadania mocniejszej repliki.
 21. Gdy odkręcisz śruby trzymające gearbox to pamiętaj, żeby go trzymać ręką, bo inaczej wszystko wystrzeli ci w kosmos. Powodzenia :icon_biggrin:
 22. Szanse będziesz miał, ale musisz się nastawić, że na strzelankach, na którym ludzie używają hi capów, będziesz musiał często się kryć, szybko biegać i częściej niż inni trafisz na respa.
 23. Odrzut jest w tak znikomej liczbie elektryków (nie mówimy to u najczęściej spotykanym EBB, bo jego działanie jest słabiutkie), że proponuję nie mieszać autorowi wątku w głowie. I tak jest minimalna szansa, że kupi elektryka z czymś, co będzie jakoś kopało. Gaziaki mają tu dużą przewagę i dają wiele radości. Co z tego, skoro na polu walki sprawują się niestety gorzej.
 24. Nie smaruj komory hop up ani gumki w środku, bo system hop up przestanie działać.
 25. A od jak dawna używasz M4 DG? Pytam nie ze złośliwości, a z ciekawości. Skoro polecasz, to pewnie ją sprawdziłeś na dziesiątą stronę. To byłoby sensacyjne odkrycie, gdyby się okazało, że emka za 360 zł jest lepsza albo nie jest gorsza od tych za 1000 zł. Nie mówię, że tak nie jest, ale wolę się upewnić.
×
×
 • Create New...