Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

firefox 9,6 1500mAh vs sp130


Recommended Posts

http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_9_6v/akumulator_ni-mh_9_6v_1500mah_typ_mini_do_kolby_sf_firefox-1520.html

 

czy taka bateria poradzi sobie z sp130 guardera? w replice gfc czyli jakby jg V gen?

 

pytam aby się upewnić czy kupie dobra ponieważ stockowa 9,6 1100mAh z jakiegoś karabinka nie daje rady a stary intelect 1400 9,6 któremu zostało 700 mAh pojemności nie ma z tym problemu

Link to post
Share on other sites

Raczej odpuść sobie FF, ostatnio wielu się nacięło na ogniwach tej marki, m.in mój kolega (chyba nawet było to 9,6v 1500 mąh) Zainteresuj się raczej sanyo albo kan-em. Są dużo lepszej jakości, a batimex złoży Ci taki pakiecik na ogniwach KAN taniej niż ten FF będzie Cię kosztował.

Link to post
Share on other sites

Mam tą batke tylko w wersji normalnej a nie SF. Jest mega! 4 dni na zlocie trzymała i trzyma nadal. W porównaniu do Batimexa (jego także mam) to jest niebo a ziemie. Bateria używana jest w KA z 120 gurardera i boreup guradera.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mój M4 stubby killer od GFC w stocku miał batke golden eagle 9,6 V 1100 mAh. Pół roku temu wpakowałem do niego 130 guardera. Batka szybciej pada i ROF nieco spadł ale śmiga elegancko. Jednak największe znaczenie ma silnik, w moim przypadku tak jak i batka jest od golden eagle ( high power ) czyli taki odpowiednik ultra torque. Dobre magnesy neodymowe nawet na 8,4 V spokojnie ciągną 130 guardera bo i takiej batki używałem jak stockowa padała. Ciekawostką jest fakt, iż jakaś mądra inaczej osoba, do zestawu w którym miałem w.w. batke 9,6 V dała ładowarkę na 8,4 V co dopiero niedawno zauważyłem po dokładnej lekturze naklejki informacyjnej na ładowarce.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...