Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aiven

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,016 profile views
 1. Aiven

  Currahee

  Dostałem maila z informacją o ponownej rejestracji
 2. Aiven

  Currahee

  Także macie problem z zalogowaniem się na swoje konto na nowej stronie CRH?
 3. Aiven

  TX-M LCT

  Tak używa. Co chciałbyś wiedzieć i nie ma tego w temacie o AK LCT?
 4. Przerobione magazynki od ostrych nie pasują do EL. Z magami od cymy w badanym modelu także był problem z zapieciem
 5. Na MP.NET są zdjęcia, na których widać mundury w mtp z flagami WB. To pewnie jedno z wielu źródeł
 6. Aiven

  Kolimatory PWS

  Używam KZ-013 mod. Bardzo fajnie działa. Bateria trzyma długo, jasność plamki nawet na minimalnych ustawieniach jest bardzo dobra. W przypadku CQB i ciemnych pomieszczeń czasami jest za fajno, ale bez przesady. producent zapowiedział pojawienie się wersji przeznaczonej do strzelań dynamicznych: mniejsza jasność plamki, możliwość montowania flash killi itp.
 7. Aiven

  Currahee

  Zamówienie złożyłem telefonicznie i potwierdziłem mailem w poniedziałek, w czwartek miałem już u siebie. Nie zauważyłem zmiany w podejściu :)
 8. Aiven

  War Thunder

  Największy ból to bombowce. Spadają jak liście na jesień. B25 to cegła. SB 2 bez użycia klap nie zrobi nurkowania, a z klapami rzuca nim po całej mapie. Wellington za to trochę kopa dostał, ale to nie sprawia że przeżyje zbyt długo. BF 109 - na HB w BnZ, nie da rady nim wycelować! jest cały temat na forum WT w sprawie rodziny BF 109. Wg. mnie japońce podskoczyły w górę. Brytole także. Amerykanie tak sobie - coś w górę, coś w dół. Ruskie to już OP. Niemcy w dół. Patch wg mnie kiepski. Naprawili buga, dodali dwa w zamian :/
 9. Aiven

  War Thunder

  Nie przesadzajcie z tym że w AB parametry samolotów nie grają roli. Grają! W zależności czym lecisz musisz inaczej się zachowywać, przyjąć inną taktykę np. latając P-36 Hawk nie będziesz wchodził w DF, tylko atakował BnZ. W HB jest to o wiele bardziej widoczne, ale w AB także trzeba brać to pod uwagę. Inną sprawa, że jest to jeszcze beta wersja gry, nie wszystkie samoloty w AB są tak zoptymalizowane np. wspomniany IŁ. Odnośnie OP Radzieckich maszyn: toż to latające cegłówki są!
 10. Na 100% nie jestem pewny, ale zgaduję, że pokrowiec jest od PSTG.
 11. GFC jest brzydkie. Pamiętajcie o starym góralskim przysłowiu: GB zrobisz, ale body nie wystrugasz.
 12. Zaginione przesyłki także będą wysłane?
 13. Kilka informacji z altair: http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=10774
 14. Nie chcę być złośliwy, ale nie chodziło o to gdzie kupić kask tylko co żołnierze, ze zdjęcia ma na głowie: oryginał czy kopie.
 15. To pewnie o mnie chodzi :). Opowiadam: Nic nie jest złego. Jak im pasuje, to mi nic do tego :). Pytanie zadałem, z czystej ciekawości: po czym koledzy poznają, że to repliki.
×
×
 • Create New...