Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Helikon - polo


Recommended Posts

Witam,

 

No więc, ostatnio kupiłem( w sklepie stacjonarnym) polo z helikonu (takie coś: http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=7600) i spotkałem się z następującym problemem... miałem je na sobie może z 3 razy i... kolor poszedł w pizdu... tj. widoczne przetarcia w miejscach gdzie nie powinno ich być (brzuch, ramiona) i na kołnierzu (na zgięciu) którego praktycznie nie dotykałem, nie mówiąc już o prostowaniu tego zgięcia. No i ogólna utrata nasycenia, od wewnątrz materiał wygląda jak nowy (widać różnice nawet bez jakiegoś szczególnego przyglądania się).

 

no więc, pytanie moje jest następujące:

 

Czy to typowy problem z Helikonem, czy też wada fabryczna i iść wywalczyć wymianę towaru albo zwrot kasy?

 

z góry dzięki za odpowiedź!

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Może prałeś w jakimś wybielaczu ,czy coś w tym stylu kumpel ma podobną i pół roku i jest prawie jak nowa.

 

problem w tym że właśnie nie prałem, zaczęło schodzić samo z siebie(od powietrza?;|), wyprałem, a w zasadzie przepłukałem tylko(zgodnie z metką) w wodzie z mydłem, już po tym jak zauważyłem dość poważną zmianę koloru. Po płukaniu kolor nie uległ l najmniejszej zmianie.

 

Na polo samo w sobie nie mam powodów do narzekań, materiał bardzo dobry, wygoda 10/10 ale ten 'bubel' z barwnikiem ;| Pójdę, zagadam, postaram się wymienić, albo odebrać zwrot kasy.

Link to post
Share on other sites

Najwidoczniej trafił Ci się trefny egzemplarz (co w przypadku helikona jak najbardziej może się zdarzyć). W końcu w całym kontenetrze który przypłynął z Chin zawsze trafi się jakiś kiepski egzemplarz (albo pół kontenera).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...