Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C od Classic Army


Recommended Posts

Witam!

W najbliższym czasie zamierzam kupić replikę AEG. Dopiero zaczynam, jeszcze nie zarabiam więc budżet jest ograniczony. :)

Zastanawiam się nad kupnem karabinu G36C od Classic Army ( http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=7770&name=AEG_-_G36C ) oraz zakupienia do niego lepszego akumulatora, ładowarki i gumki hop-up`u. Czy warto kupić ten karabin ( cena nie może przekraczać 500zł), a jeżeli tak to jaki akumulator i ładowarkę do kupić? Dzięki za rady.! ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz tanio zakupić baterię to Firefox (UWAGA! są dobre egzemplarze i takie prosto do kosza)

W gietkę wchodzi spokojnie 9,6V mini (1100 FF)

 

A jeśli masz więcej kasy to SANYO, INTELECT.

 

W wersje g36 ktoś pisał, że da się upchnąć 12V -> taka ciekawostka....

Link to post
Share on other sites

Tak, to ten Firefox o którym pisałem.

 

Ja mam już go grubo ponad 3 lata, w obecnej chwili mniej używany (przez 2 lata ładowany wolnoładowarką) i nadal nabija 980mAh jak na wiek wynik BDB+

Ale jak mówiłem FF to loteria.

 

Dostałem go wraz z replikami P&J m4a1 za 399zł ( kiedyś były ceny :P)

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Witam!

W najbliższym czasie zamierzam kupić replikę AEG. Dopiero zaczynam, jeszcze nie zarabiam więc budżet jest ograniczony. :)

Zastanawiam się nad kupnem karabinu G36C od Classic Army ( http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=7770&name=AEG_-_G36C ) oraz zakupienia do niego lepszego akumulatora, ładowarki i gumki hop-up`u. Czy warto kupić ten karabin ( cena nie może przekraczać 500zł), a jeżeli tak to jaki akumulator i ładowarkę do kupić? Dzięki za rady.! ;)

 

 

Kup raczej G36 od Cymy. Miałem G36 od CA, macałem różne G36 od JG, Cyma wygrywa w cuglach.

 

 

CYMA jest droższa, czytaj uważnie...

 

 

EDIT: CYMA na gunfire.pl kosztuje 580zł

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...